Liverpool, Attila Szalai’nin Peşinde

 Liverpool,  Attila Szalai’nin Peşinde
Okunuyor Liverpool, Attila Szalai’nin Peşinde

Fenerbahçe’ye geldiği bu günden yana sergilediği performans ile taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kuran yıldız oyuncu Attila Szalai bu transfer döneminde veda edebilir…

EURO 2020’nin ardından ise taliplerini iyice artıran yıldız oyuncu başta Chelsea olamk üzere İtalyan kulüpleri ilgilenirken ortaya atılan son iddia gündeme bomba gibi düştü….

LIVERPOOL DEVREDE

İngiliz basınında yer alan habere göre, ‘Yeni Virgil van Dijk’ın adının Chelsea  ile anıldığı ancak Szalai’nin Nat Phillips Liverpool’dan olası ayrılığında yerini doldurabileceği kaydedildi.

Szalai’den, yüksek tempolu ve fiziksel olarak heybetli bir stoper şeklinde bahsedilirken, Fenerbahçe ve Macaristan’daki oyun stilinden dolayı Van Dijk’a benzetildiği söylendi.

TÜRKİYE’NİN EN DEĞERLİSİ

Szalai’nin Türkiye’nin en değerli oyuncusu olduğu, pas verme ve hücum organizasyonlarında örnek bir isim olduğu kaydedildi.

“Patlayıcı hızı, topa sahip olma yeteneği ve gücü, onu Klopp’un yüksek savunma hattına uygun kılıyor. 23 yaşında ve kendisini geliştirecek bolca zamanı var. Van Dijk onun yaşındayken Groningen’de oynuyordu.” denildi.

21 MİLYON STERLIN!

Haberde Fenerbahçe’nin Szalai için 21 milyon Sterlin talep ettiği ve bunun Liverpool  için uygun olduğu belirtildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın