“Ligin en iyi top oynayan takımı Adana Demirspor”

 “Ligin en iyi top oynayan takımı Adana Demirspor”
Okunuyor “Ligin en iyi top oynayan takımı Adana Demirspor”

Siyah beyazlı takımda deneyimli teknik adam Valerien Ismael ve ekibi, yüksek tempolu oyunun sahaya yansıtılamamasını sakatlıklara bağlıyor.

Beşiktaş’ta geçtiğimiz sezon yaşanan sakatlık problemi, bir ara aynı anda 12-13 futbolcunun forma giyememesi durumunu da beraberinde getirmişti. Siyah-beyazlılar, bu sezon da benzer bir durumla karşı karşıya…

Teknik direktör Valerien Ismael’in istediği sahanın her yerinde şok pres ve yüksek tempo oyunu, hem sakatlıklar hem de geri dönüşlerde fiziksel yetersizlikler nedeniyle tam olarak uygulanamadı. Teknik ekip, özellikle ikinci devrelerde yaşanan düşüşü bu soruna bağlıyor.

Beşiktaş’ta şimdiye kadar 13 futbolcu, maçlarda ya da antrenmanlarda sakatlık ve hastalık sorunu yaşadı. Bu isimler arasında Atiba geride kalan 10 haftada takımla birlikte olamadı. Kanadalı futbolcudan sonra en fazla maç kaçıran isimler Ghezzal ve Josef de Souza.

Hali hazırda tedavileri devam eden Saiss, Weghorst, Ghezzal, Atiba ve Emrecan’ın, Hatay deplasmanında forma giyme ihtimalleri yok denecek kadar az.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın