Kız arkadaşı ikna edildi!

 Kız arkadaşı ikna edildi!
Okunuyor Kız arkadaşı ikna edildi!

Golcü arayışını aralıksız devam eden Beşiktaş, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Burnley
formasını terleten Hollandalı golcü Wout Weghorst ile anlaşmaya vardı.

Beşiktaş dış transferdeki ilk hedefine ulaştı ve kiralık olarak renklerine bağlamak istediği Wout Weghorst ile anlaşma sağladı. Siyah beyazlılar, İngiltere’nin Burnley takımında forma giyen Hollandalı santrforun transferini imza aşamasına getirdi.

Premier Lig’den Championship’e düşen Burnley’in elden çıkarmak istediği Weghorst ile daha önceden el sıkışan yöneticiler, futbolcunun kız arkadaşı Nikki Van Esch’in kararını bekliyordu. Van Esch’in de İstanbul’da yaşamayı kabul etmesiyle transferin önündeki en büyük engel kalkmış oldu.

14 milyon Euro’ya alınmıştı

29 Yaşında ve 1.97 metre boyundaki Wout Weghorst, Beşiktaş’tan yılda 2 milyon 700 bin Euro garanti para alacak. Siyah beyazlıların başkanı Ahmet Nur Çebi, hatırlanacağı üzere daha önce yaptığı açıklamalarda, “Transferde en yüksek parayı santrfora vereceğiz. Ama alacağımız santrfor kalitesi tartışılmayacak bir oyuncu olacak” ifadelerini kullanmıştı. Beşiktaş, geçtiğimiz ocak ayında 14 milyon Euro’ya Transfer ettiği Weghorst’un yıllık ücretinden kurtulmak isteyen Burnley’ye herhangi bir bedel ödemeyecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın