Kevin N’Koudou’nun Dünyası Başına Yıkıldı

 Kevin N’Koudou’nun Dünyası Başına Yıkıldı
Okunuyor Kevin N’Koudou’nun Dünyası Başına Yıkıldı

Beşiktaş, uzun süredir nabız yokladığı Nathan Redmond’u kadrosuna katmaya hazırlanırken, Kevin N’Koudou’nun geleceği ise merak ediliyor.

Beşiktaş, Kevin N’Koudou’nun geleceğini belirleyebilecek bir transfere imza atmak üzere. Sol kanat transferi için bir süredir mesai harcayan Siyah-Beyazlılar, yıldız futbolcuda sona geldi. Bu takviye Kevin N’Koudou’yu da yakından ilgilendiriyor.

KEVİN N’KOUDOU’NUN DURUMUNU ETKİLEYECEK TRANSFER

Beşiktaş’ta yeni sezon öncesi yolların ayrılması planlanan Kevin N’Koudou gösterdiği performansla beklentilerin oldukça üzerine çıkmış ve bir anda takımın vazgeçilmezi haline gelmişti. Skora verdiği katkıyla da dikkat çeken Kevin N’Koudou, Beşiktaş’ın transfer hamlesiyle birlikte bir kez daha kritik bir eşiğe giriyor.

Beşiktaş bir süredir peşinde olduğu Nathan Redmond’un kiralık transferini tamamlamak üzere. Siyah-Beyazlılar transferi bugün noktalamak isterken, Southampton’la küçük pürüzler giderilmeye çalışılıyor.

HAMLE OYUNCUSUNA DÖNÜŞEBİLİR

Redmond’un transferinin gerçekleşmesi halinde Kevin N’Koudou’nun yeniden hamle oyuncusuna dönüşebileceği belirtiliyor.

TRANSFERİNE 13,5 MİLYON EURO ÖDENMİŞTİ

6 yıldır Southampton forması giyen Nathan Redmond, geride bıraktığımız sezonda takımıyla çıktığı 32 maçta 3 gol, 6 asistlik istatistik yakalamıştı. İngiliz ekibi, oyuncunun transferi için 13,5 milyon euro ödemişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın