Kevin N’Koudou, Sergen Hocasına Verdiği Sözü Tuttu.

 Kevin N’Koudou, Sergen Hocasına  Verdiği Sözü Tuttu.
Okunuyor Kevin N’Koudou, Sergen Hocasına Verdiği Sözü Tuttu.

Beşiktaş Süper Lig mücadelesine devam ederken , oyuncuların sergilediği performansta ilgi odağı olmaya devam ediyor….

Kartal, eksikleri olduğu halde Kayserspor maçından üç puan hanesine yazdırarak liderliğine devam etti.

Bu maçta N’Koudou’nun sergilediği performans ile takdir toplamayı başardı. Takımın hücumdaki etkili isimlerinin birer birer sakatlanmasından dolayı Fransız yıldızın sergileyeceği performans çok önemli bir rol oynuyordu. Bu sezon beklenen yapamayan oyuncu N’Koudou için kafalarda soru işaretleri bulunuyordu.

Maçında garip bir vuruş yaparak kullandığı ve kaçırdığı penaltı 26 yaşındaki oyuncu için dönüm noktası oldu.
Hem taraftarların yoğun tepkileri hem de teknik heyetin yaptığı ciddiyet uyarısı N’Koudou’yu uyardı. Beşiktaş’ı çok sevdiğini ve bu ailenin bir parçası gibi hissettiğini söyleyen yıldız oyuncu, “Söz veriyorum kalan maçlarda çok farklı bir N’Koudou izlettireceğim. Şampiyonluk yolunda yapacağım katkılarla kendimi affettireceğim” dedi. Kayserispor maçında gerçekten de bu zamana kadarki en iyi N’Koudou vardı. Sahada iki gol attı, defansa yardım etti ve hocalarına verdiği sözü de tutmuş oldu.

Kariyeri;
N’Koudou bu sezon parlak bir performans göstermemesine rağmen lig maçlarına bakıldığında kariyerinin en üretken dönemini yaşıyor. Bu sezon 6 gol ve 4 asistlik katkı sağlayan Fransız yıldız, en son 2015-16 sezonunda Marsilya formasıyla 5 gol, 3 asistle oynamıştı. N’Koudou ayrıca kariyerinde ilk defa bir maçta iki gol birden attı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın