Kenan Karaman: Taraftar beni duygulandırdı

 Kenan Karaman: Taraftar beni duygulandırdı
Okunuyor Kenan Karaman: Taraftar beni duygulandırdı

Siyah beyazlı takımın tecrübeli futbolcusu Kenan Karaman, önemli açıklamalarda bulundu.

Geçen sezon Beşiktaş’a gelen ve son maçlara kadar hücumda beklentileri karşılayamayan Kenan Karaman, Valerien Ismael’le birlikte ligin bitimine bir kaç maç kala sağ kanat-bek pozisyonunda oynamaya başlamıştı. Bu mevkideki performansıyla sezon boyu aldığı eleştirileri övgüye dönüştüren Kenan Karaman, Avusturya kampında Demirören Haber Ajansı’ndan (DHA) Ali Danaş’a özel açıklamalarda bulunarak hem kendi hem de takımın yaşadıklarını anlattı.

Geçen sezon beklentilerin çok yüksek olduğunu ancak Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısızlığın ve sakatlıkların moral bozukluğuyla bir türli dengeyi sağlayamadıklarını söyleyen tecrübeli futbolcu, kendi performansı için de taraftarların tepkisini normal karşıladığını belirtti.

Antrenmanların oldukça yoğun geçtiğini ifade eden Kenan Karaman, “Antrenmanlar oldukça yoğun geçiyor. Gerçekten baya sıkı çalışıyoruz. Bütün takım oldukça fit şekilde geldi kampa. Hoca da oradan devam etti. Bizim fit olduğumuzu gördü. Daha çok kondisyon ağırlıklı idmanlar oluyor. Bir sonraki kampta da daha detaylı çalışmalara geçeceğiz. Zaten hoca sezon sonunda bizi tembihlemişti. Fit gelmemiz yönünde bizi uyarmıştı. Ağır bir kamp dönemi oluyor. Herkes kendine iyi bakmış. Herkes hem tatilini yapmış hem de iyi çalışmış. Oldukça yüksek tempolu antrenmanlar yaptık. Hemen hemen herkes idmanları çok iyi çıkardı” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ’TA HAYALLERİM VAR. BİRİNCİSİ ŞAMPİYON OLMAK”

Yeni sezonda kendisine gol ya da asist hedefi koymadığı dile getiren Kenan Karaman hedefinin geçen sezondan daha iyi olmak olduğunu söyledi. Kenan Karaman sözlerini şöyle sürdürdü:

”Kafamda bir sayı belirlemedim. Ancak öncelikle geçen seneden daha iyi olmak istiyorum. Bu formayı giydiğim her maçta gerçekten çok gururluyum. Benim de Beşiktaş’ta hayallerim var. Birincisi şampiyon olmak, Beşiktaş ile bunu yaşamak. Bu sene buna çok odaklandım. Bu sene kendimi ona göre hazırladım. Hem kamp öncesi hem de şimdi kampta çok konsantreyim. Hedefim öncelikle bu.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın