Kartal’da Batshuayi Atağı

 Kartal’da Batshuayi Atağı
Okunuyor Kartal’da Batshuayi Atağı

Yeni sezon için kollarını sıvayan Beşiktaş yönetimi zaman kaybetmek istemiyor. Geçtiğimiz sezon sergilediği performansı devam ettirmek isteyen teknik direktör Sergen Yalçın transferler ile bire bir ilgileniyor.

Transfer sezonunun başlaması ile Diego Costa ve Luuk De Jong gibi isimlerle görüşen Beşiktaş yönetimi yeni bir aday aldı gündemine .

Gündemdeki yıldız oyuncu Chelsea’nin Belçikalı forveti ” Michy Batshuayi ”

Daha önce de siyah-beyazlılar ile adı anılan 27 yaşındaki golcünün İngiliz ekibinde iyice gözden düşmesi Beşiktaş’ın iştahını kabarttı.

Haberlere göre Chelsea, Lukaku’yu renklerine bağlayınca takımda 4. forvet durumuna düşen Batshuayi’ye yol göründÜ.Oyuncuyu makul bir rakama bırakmak isteyen Maviler, gelecek tekliflere kapıları açtı. Bunun üzerine Beşiktaş yönetimi de atağa kalktı.

4-5 MİLYON EURO CİVARI

Siyah-beyazlıların 1.85 boyundaki golcü krampon için teklif hazırlamaya başladığı, hatta rakamın 4-5 milyon euro arasında olacağı kaydedildi.

COME TO BEŞİKTAŞ ÇAĞRISI

Beşiktaş yönetimi, Michy Batshuayi harekete geçerken, siyah-beyazlı taraftarlar da boş durmadı. Binlerce Beşiktaş taraftarı, Belçikalı golcünün sosyal medya paylaşımının altına 250 binden fazla “Come to Beşiktaş” yazarak, transfer için baskı yapmaya başladı.

KEVIN N’KOUDOU DEVREDE

Beşiktaş taraftarının yanı sıra, Kevin N’Koudou da Batshuayi transferinde devreye girdi. Alex Teixeira’nın transferinde Josef de Souza büyük rol oynarken, N’Koudou da Marsilya’dan eski takım arkadaşına Beşiktaş hakkında bilgi verdi. Fransız futbolcunun, sık sık Batshuayi ile görüştüğü ortaya çıktı.

YALÇIN’DAN ONAY ÇIKTI.

Öte yandan önceliği Diego Costa’ya veren teknik direktör Sergen Yalçın’ın da Michy Batshuayi’ye ‘olur’ verdiği öğrenildi.

PİYASA DEĞERİ 10 MİLYON

Yönetimin, Alex Teixeira ve Ghezzal’e resmi imzaları attırdıktan sonra Chelsea ile resmi temaslara başlayacağı gelen haberler arasında. Belçikalı santrforun piyasa değeri 10 milyon euro civarında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın