Kartal Ghezzal’dan Açıklama Geldi.

 Kartal Ghezzal’dan Açıklama Geldi.
Okunuyor Kartal Ghezzal’dan Açıklama Geldi.

Beşiktaş’ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal, beİN Sports Fransa’ya canlı yayın’da konuştu.

“BEŞİKTAŞ’TA KALMAK İSTERİM”

Rachid Ghezzal, “Şu ana kadar geleceğimle ilgili bir şey konuşulmadı. Beşiktaş’a opsiyonsuz bir şekilde kiralandım. Bonservisim hala Leicester City’de. Leicester ile 1 sene daha kontratım var. Geleceğimle ilgili neler olacak göreceğiz. Beşiktaş’ta devam etmek beni mutlu eder. Ancak şu an sezonun bitmesine ve şampiyonluğa odaklandım. Geleceğe sonra bakacağız.” dedi.

Beşiktaş’ta kupa kaldırmak istediğini söyleyen Rachid Ghezzal “Beşiktaş’ta hedefimim Süper Lig ve Türkiye Kupası. İki kupayı da kazanırsak mükemmel olur.” ifadelerini kullandı.

“Riyad Mahrez ile benzer özelliklerin var, onu izlerken pişmanlık duyuyor musun?” sorusuna yanıt veren Ghezzal “Riyad Mahrez ile karşılaştırılmam güzel bir şey, bunun için teşekkür ederim. Tabii ki pişmanlıklarım var. Son 2-3 senede az süre aldım, bu sıkıntılı bir durumdu. Şimdi Beşiktaş’ta yeniden kendimi kanıtladım.” dedi.

Lyon’da yetiştim ve Lyon maceram graip bir şekilde bitmişti. Bu konuyla ilgili pişmanlık duygum var. Eğer bir gün Fransa’ya dönersem Lyon’u seçerim. Fakat Beşiktaş’ta her şey güzel gidiyor, mutluyum.

Beşiktaş büyük bir takım. Şampiyon olursak, Şampiyonlar Ligi var. Beşiktaş sayesinde yeniden Cezayir Milli Takımı’na seçildim. Afrika Uluslar Kupası ve Dünya Kupası da var. Gelecek sezon oynayacağım yer için bir seçim yaparken, bunlar önemli etkenler olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın