Karagümrük, Galatasaray’ın Teklifini Onayladı.

 Karagümrük, Galatasaray’ın Teklifini Onayladı.
Okunuyor Karagümrük, Galatasaray’ın Teklifini Onayladı.

Yeni sezon için ara vermeden çalışmalarını yürüten Galatasaray’da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Kadrosunu güçlendirmek için yoğun bir çalışma içerisinde bulunan Galatasaray ’da yeni yönetim, zaman kaybetmeden kollarını sıvadı.

NDAO İÇİN GÖZLER KARARTILDI

Teknik direktör Fatih Terim’le sözleşme yenilenmesinin ardından tamamen transfere odaklanan Sarı-Kırmızılı idareciler, Karagümrük’ün 24 yaşındaki kanat oyuncusu Alassane Ndao için gözünü kararttı.

Başkan Burak Elmas’ın, başarılı futbolcu için İstanbul ekibinin başkanı Süleyman Hurma’yı arayıp direkt olarak teklifte bulunduğu öğrenildi.

JIMMY, SEKIDIKA + PARA

Geçen sezon kırmızı-siyahlılarda başarılı bir performans sergileyen Senegalli oyuncuya geleceğe yatırım gözüyle bakan Aslan, Karagümrük’e Sekidika ve Jimmy Durmaz’ın yanı sıra 1 milyon Euro teklif etti ve olumlu dönüş aldı.

OLYMPIAKOS DA İLGİLENİYORDU

Yunanistan ekiplerinden Olympiakos’un da radarında bulunan yıldız futbolcunun, İstanbul’daki yaşamından memnun olduğu ve kulüplerin anlaşması halinde Galatasaray forması giymeye hazır olduğu ifade edildi.

İMZALAR BEKLENİYOR

2020-21’de 38 karşılaşmaya çıkan ve 11 gol, 9 asist ile skora katkı veren Ndao ile resmi imzaların yakın zamanda atılması bekleniyor. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın