Kara Kartal’ın Alexandru Maxim Israrı

 Kara Kartal’ın Alexandru Maxim Israrı
Okunuyor Kara Kartal’ın Alexandru Maxim Israrı

Sezonu çifte kupa ile kapatan Beşiktaş zaman kaybetmeden gelecek sezon için kolları sıvadı. daha güçlü bir kadro oluşturmak için elinden geleni yapan yönetim , Sergen Hoca’nın raporu doğrultusunda ilerliyor.

Beşiktaş Teknik Diretörü Sergen Yalçın, Gaziantep’in yıldızı Alexandru Maxim ısrarı devam ediyor.

Uzun süredir genç yeteneği takip eden Yalçın; Rumen Hoca Marius Sumudica,nereden bulduğumuzu sormuştu.”

Kara Kartal, Gazintep’in yıldızı Alexandru Maxim’den vazgeçmek istemiyor.

Siyah-Beyazlı Yönetim, 3 milyon euro bonservisi bedeli isteyen Gaziantep ile görüşmelerini sürdürüyor. Kartal bu transferi oyuncu takası artı bir miktar para ile transferi bitirmek istiyor. Teknik Direktör Sergen Yalçın, Maxim’i alınmasını çok işitiyor.

Mensah ve Ljajic’in performanslarından memnun olmayan Sergen Yalçın , bu bölgedeki açığı Alexandru Maxim’in kapatacağını düşünüyor.

Alexandru Maxim de kendisine olan Beşiktaş ilgisinin farkında. Tecrübeli yıldız da Siyah-Beyazlı formayı giymeye sıcak bakıyor. Her şeyi kulüpler arasındaki anlaşma belirleyecek. Alexandru Maxim açısından herhangi bir sorun bulunmuyor. Ancak yıldız oyuncunun üstün formu sonrası ucuza gitmesi beklenmiyor.

3-4 MİLYON EURO CİVARI

Geçtiğimiz sezon 38 lig maçına çıkan 1.77 boyundaki futbolcu, 15 gol-3 asistlik performans sergiledi. Takımının hücum gücünü neredeyse tek başına çekti. Sergen Yalçın, ondan benzer bir grafiği Beşiktaş’ta da bekliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın