Kara Kartal’a Lig Hediyesi

 Kara Kartal’a Lig Hediyesi
Okunuyor Kara Kartal’a Lig Hediyesi

2020-2021 sezonunu çifte kupayla tamamlayan Beşiktaş’ta transfer hareketliliği başladı.

Önümüzdeki sezon için kolları sıvayan yönetim her kolda güçlü bir kadro oluşturtup tekrara kupa alma peşinde . Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın verdiği rapor doğrultusunda yönetim harekete geçti.

Şampiyonlar Lig’den gelecek kazancı doğru kullanmak isteyen siyah-beyazlı takım, sezona damga vuran yıldız isim ile temaslara geçti. Zaman kaybetmek isteyene Kartal elini hızlandırdı.

GÖZLER TRANSFEREDE

Bu sezon ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Beşiktaş’ta transfer çalışmaları şimdiden başladı. Devler Ligi geliri ile eli rahatlayacak olan Kartal, sezona damga vuran ismin transferini bitirmek istiyor.

İLK TEMAS KURULDU 

Beşiktaş’ta Rachid  Ghezzal operasyonu resmen başladı. Siyah-beyazlılar, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın mutlaka kadroda tutulmasını istediği Cezayirli yıldız için Leicester City ile ilk teması sağladı.

DEVLER LİGİ CAZİBESİ 

Süper Lig’de 17 asist, 8 gole imza atarak, şampiyonluk yarışında Beşiktaş’a çok büyük katkı yapan Ghezzal, kulüplerin anlaşması halinde siyah-beyazlı takımda kalmak ve Şampiyonlar Ligi’nde yeniden sahne almak istiyor.

7 MİLYON EURO İSTEDİ 

Leicester City’nin Beşiktaş’ta yeniden doğan Rachid Ghezzal’in ortaya koyduğu performanstan çok memnun olduğu öğrenildi. İngiliz ekibinin yetenekli oyuncuyu siyah-beyazlı takıma vermeye hazır olduğu ancak 7 milyon euro bonservis bedeli istediği iddia edildi.

KABUL EDİLİRSE RESMİ İMZA 

Siyah-beyazlılar ile İngiliz ekibinin temsilcileri kısa süre içinde bir görüşme daha gerçekleştirecek. Leicester City’nin 4-5 milyon euro seviyesine inmesi halinde resmi imzalar atılacak ve Ghezzal bonservisiyle birlikte Beşiktaş’ın oyuncusu olacak.

GHEZZAL DEVERYE GİRECEK 

Kulüpler parada anlaşamazsa yetenekli oyuncu transfer için hemen devreye girecek. Beşiktaş ile anlaşan başarılı oyuncu bonservisinde indirim yapılması için Leicester City’ye baskı uygulayacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın