Kara Kartal Yeni Kanat’ını Buldu

 Kara Kartal Yeni Kanat’ını Buldu
Okunuyor Kara Kartal Yeni Kanat’ını Buldu

Beşiktaş Yönetimi bir yandan genç isimlerin peşinde koşarken, bir yandan da sözleşmesi bitecek olan oyuncularıyla ilgili planlar yapmaya devam ediyor.


Bu isimlerden biri de Cyle Larin Kanadalı futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Bu ayrılığın Ocak’ta mı, sezon sonunda mı olacağı bu ay içinde netleşecek. Kanadalı oyuncunun istediği 2.5 milyon euro’ya çıkılmasının düşünülmediği bir ortamda yönetim alternatifler üzerinde çalışıyor.

Beşiktaş , yeni sözleşme teklifine olumlu yanıt vermeyen  Cyle Larin’in alternatifini Avusturya’da buldu.

Gündeme gelen isim ise Avusturya’nın Rapid Wien takımında forma terleten solak yıldız Marcao Grüll oldu. Sezon başında Ried’den bedelsiz olarak transfer edilen 23 yaşındaki Avusturyalı sol kanat oyuncusunun 6 aylık süreçte 33 maç oynayıp 11 gol attı. 6 da asist yaptı. Siyah-beyazlı yönetim Larin, Ocak ayında satılsa bile boşluğu transferle doldurulmayacak. Bu yüzden Grüll için çalışmalar sezon sonu için yapılıyor.

Beşiktaş’ın takibe aldığı Marco Grüll, profesyonel kulüp kariyerinde 116 resmi maça çıktı. Solak yıldız bu periyotta rakip fileleri 42 kez havalandırırken, 38 de asist yaptı ve toplamda 80 gole direkt olarak katkı sağladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın