Kaptan Atiba Konuştu

 Kaptan Atiba Konuştu
Okunuyor Kaptan Atiba Konuştu

Beşiktaş’ın kaptanı Atiba Hutchinson, 2-1 kayıp ile döndükleri maçın ardından açıklamalarda bulundu…

Sakat oyuncuların etkileyip etkilemediği sorulan Atiba, “Buraya iyi oynayıp, galibiyet almaya geldik ama mağlubiyetle ayrılıyoruz. Aslında ilk yarı iyi başladık, golü de bulduk ama ondan sonra uyuşukluk oldu, daldık, golü yedik. 2. golü yedik. Devam etmemiz lazım, uzun bir lig var, birkaç gün sonra başka önemli bir maç oynayacağız, kafamızı kaldırıp devam etmemiz lazım.” dedi.

Ajax ile oynayacakları maç için görüşleri sorulan tecrübeli oyuncu, “Ajax liginin en iyi takımı, Avrupa’da da son senelerde iyi sonuç alan, topa sahip olan bir takım. O maça hazır olmalıyız, eksik oyuncularımızdan mümkün olduğu kadar geri dönen olursa iyi olacak. Doğru mantalite ile iyi hazırlanmamız lazım.” ifadelerini kullandı.

Güven Yalçın ise “Bu işin içinde mağlubiyet de var, her zaman kazanamazsın. Büyük takım olarak hedefimiz her maçı kazanmak ama bugün yeterince şanslara giremedik, ilk golden sonra oyundan koptuk, geriye çekildik. Sonra çok kolay iki gol yedik. Maalesef futbolda böyle goller yemek de var, bir uyuma oldu. Daha sezonun başındayız, telafisi var.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın