Kanaryadan Transfer Bombası

 Kanaryadan Transfer Bombası
Okunuyor Kanaryadan Transfer Bombası

Fenerbahçe’de bir yandan teknik direktör arayışları devam ederken bir yandan golcü takviyesi için kollarını sıvamış durumda…

Takıma katılan forvet oyuncuları Diego Rossi, Mergim Berisha ve Serdar Dursun’un performansından memnun olmayan yönetim, iyi bir santrfor olarak bu eksiği kapatmak istiyor.

Bu mevki için birçok oyuncuyla ve oyuncuların kulüpleriyle temaslarına devam eden sarı lacivertlilerde, listenin ilk sırasında yer alan isim Vedat Muriqi.

Fenerbahçe formasıyla gösterdiği başarılı performansın ardından rekor bonservis bedeliyle İtalyan ekibi Lazio’nun yolunu tutan Kosovalı golcü, burada beklentilerin çok altında kaldı.

Kanarya ise sezon başından bu yana Vedat’ı gündeminde tutuyor. Oluşabilecek bir fırsat için hazırda bekleyen yönetime Lazio cephesinden iyi haber geldi.

Lazio cephesi daha önce Vedat’a gelen resmi ve menajer önerilerine, “Aldığımız parayı getirirseniz. Masaya otururuz” diyordu. Ancak İtalyanlar’ın beklediği rakamların yakınına bile yaklaşan bir öneri gelmedi.

Forvet hattına yeni bir transfer düşünen Lazio, Muriqi’i satmak yerine kiralık olarak göndermeye karar verdi. Kanarya daha önce de kiralık teklifinde bulunmuş ancak ret cevabı almıştı.

VEDAT GELMEYE HAZIR

Yeniden Türkiye’de çıkış yaparak kulübüne güçlü şekilde geri dönmek isteyen Vedat’ın da Fenerbahçe’yi çok istediği ifade edildi. Vedat’la bu noktada el sıkışan Fenerbahçe’nin Lazio ile de kiralık sözleşmenin detayları hakkında görüşmelerini devam ettirdiği kaydedildi.

Transferle alakalı birkaç gün içerisinde somut gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın