Kanarya’dan Kaleci Harekatı!

 Kanarya’dan Kaleci Harekatı!
Okunuyor Kanarya’dan Kaleci Harekatı!

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Fenerbahçe’de kaleye de takviye yapılması planlanıyor.

Berke Özer’le yollarını ayıracak olan sarı-lacivertliler, Altay Bayındır’la forma rekabetine girecek bir ismi kadrosuna katmak istiyor. Bu doğrultuda çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe yönetimi, 5 kişilik bir transfer listesi oluşturdu

Başkan Ali Koç  düzenlenen son basın toplantısından “Berke ile her iki tarafında iyiliği için yolları ayıracağız” ifadelerinde bulunmuştu. Buna göre sarı-lacivertlilerin listesine 5 yeni kaleci adayı geldi.

LİSTENİN BAŞINDA SİNAN BOLAT VAR!
30 Haziran 2022’de sözleşmesi sona erecek olan 33 yaşındaki tecrübeli kaleci sarı-lacivertlilerin birçok kez gündemine gelirlken sezon sonunda görüşülmesi planlanan ilk isimlerin başında geliyor. Sinan Bolat’ın Altay Bayındır ile de yakın bir arkadaşlığı bulunuyor.

aspor.com.tr editörü Mehmet Cem Çakır’ın özel haberine göre Fenerbahçe’nin bir diğer adayı ise Samsunspor’un genç file bekçisi Nurullah Aslan, Karadeniz ekibi Süper Lig’in ilk yarısının ardından temasa geçildiği ancak Berke ile devam kararı alınınca sezon sonuna bırakıldığı öğrenildi.

Gelecek sezon 7+4 kuralı nedeniyle kaleci konusunda yerli alternatif üzerinde duran Fenerbahçe, Süper Lig’de düşme hattında bulunan Rizespor’un iki kalecisini de gündeme aldı. 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunan Gökhan için Beşiktaş’ın da ilgisi olduğu iddia edildi.

DİĞER ADAY TARIK ÇETİN!
Ayrıca bir diğer aday ise Fenerbahçe  altyapısından yetişen Tarık Çetin olarak öne çıkıyor. Tarık’ın sözleşmesi ise 30 Haziran 2024 yılında sona eriyor.

GÜNDEMDEKİ SON ADAY İSE ERTUĞRUL TAŞKIRAN

Son olarak 2015-2016 ve 2016-2017 sezonunda sarı-lacivertli formayı giyen 32 yaşındaki Ertuğrul için de girişimlerin olabileceği öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın