Kanarya’da Kadıoğlu Şaşkınlığı

 Kanarya’da Kadıoğlu Şaşkınlığı
Okunuyor Kanarya’da Kadıoğlu Şaşkınlığı

Slavia Prag maçından 3-2 mağlup ayrılan Fenerbahçe’de taraftarlar oyunculara tepki göstertirken, Arda Güler ve Ferdi Kadıoğlu’na büyük destek vardı.

UEFA Avrupa Konferans Ligi playoff turu ilk maçında Fenerbahçe ile Slavia Prag karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertlilerin 1-1’lik eşitliği bulmasının ardından 2 dakikada yediği 2 golle 3-1 geriye düşmesi taraftarın sabrını taşırdı. Oyunculara büyük tepki gösteren taraftarlar sadece 2 kişiyi alkışladı.

3-2 OLUNCA ALKIŞLADILAR!

Maçın ikinci yarısında oyuna giren Arda Güler, Ferdi Kadıoğlu’nun maçı 3-2’ye getiren golünün asistini yaptı. Fenerbahçeli taraftarlar bu iki ismin ayağına top ne zaman gelse büyük alkış gösterdi. Diğer oyunculara ise ıslıklı protesto yapıldı.

FERDİ’DEN SÖZLEŞME AÇIKLAMASI

“Taraftarlarımızın bugün bana gösterdiği destekten dolayı onlara minnettarım. Kontratımla ilgili konuları menajerim takip ediyor. Menajerim, Fenerbahçe’yle olan görüşmelerini ilerletiyor. Menajerim ve Fenerbahçe’nin gerekli açıklamayı yapmasını bekleyeceğim. Ben şu an Fenerbahçe’ye odaklıyım.” yanıtını verdi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın