Kanarya ‘da Roberto Carlos Süprizi

 Kanarya ‘da Roberto Carlos Süprizi
Okunuyor Kanarya ‘da Roberto Carlos Süprizi

Teknik direktör arayışlarına devam eden Fenerbhaçe’de listedeki isimler için temaslar hızlandı. Devre arasında yeni hocasını açıklamayı planlayan sarı-lacivertlilerde sürpriz bir aday gündeme geldi.

Fenerbahçe’de 2022’ye yön verecek en kritik hafta başladı. Sarı lacivertli yönetimin, yeni yılın ilk pazartesi gününe kadar teknik direktör seçimini yapması bekleniyor.

Son Malatya maçındaki sert taraftar tepkisi, yönetimin takımı sezon sonuna taşıyacak 6 aylık ‘ağabey’ formülünü iptal etmesine neden olurken, birçok teknik adamla temaslar yoğunlaştı.

Camiada yoğun olarak 6 aylık İsmail Kartal döneminin ardından önümüzdeki yıldan itibaren Joachim Löw-Kartal birlikteliği konuşulurken, diğer bir aday Slaven Bilic’in Fenerbahçe  iddiaları için ‘dedikodu’ demesi bu ihtimali zayıflattı. Geçen yıl gündeme gelen Nenad Bjelica’nın NK Osijek’le Hırvatistan şampiyonluğunu kovalaması ve tazminat sorunu bu seçeneği de zayıflatıyor.

SEZON SONUNA KADAR R. CARLOS!

Yönetim, futbolculuk kariyerinde Fenerbahçe’de forma giyen Roberto Carlos’u listesine aldı. İşte flaş gelişmenin detayları…


Hürriyet’in haberine göre; Kulüpte adı geçen Alex de Souza için henüz net bir adım atılmazken takımı sezon sonuna taşıyacak isimlerin arasına Roberto Carlos’un da eklendiği öğrenildi.

Halen dünya yıldızı olduğu Real Madrid’de futbol elçiliği, kurumsal direktörlük görevlerini yürüten efsane sol bekin Türkiye’yi, Süper Lig’i yakından tanıması, 2.5 yıl forma giydiği Fenerbahçe’yi ve taraftarları sevmesi camiada özlenen sıcak havayı yaratabilme ihtimaliyle 6 ay için düşünülen isimler arasına adının bir anda öne çıktığı da öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın