Kale sıkıntı… Mert Günok nerede?

 Kale sıkıntı… Mert Günok nerede?
Okunuyor Kale sıkıntı… Mert Günok nerede?

Bu sezonun ilk mağlubiyetini Başakşehir karşısında alan siyah beyazlı takımda kaleci sorunu dikkatlerden kaçmıyor.

Bu sezonun ilk yenilgisini Başakşehir karşısında alan Beşiktaş’ta kaleci sorunu dikkatlerden kaçmıyor. Kaleye isabet eden tek şutun gol olması, istatistiklere yansırken iki haftadır genç file bekçisi Emre Bilgin toplam 3 şutta 3 gol yedi.

Sabah’ın haberine göre, sezona Ersin Destanoğlu ile başlayan teknik direktör Valerien İsmael, iki haftadır Emre Bilgin’i tercih ederken 18 yaşındaki kaleci, Ankaragücü ve Başakşehir maçlarında kalesine gelen 3 isabetli şutta da gole engel olamadı.

Ankaragücü maçında da Başakşehir maçında da kurtarabileceği pozisyonlara geçit veren Emre, ayağına gelen fırsatı iyi değerlendiremedi.

Bu sezonun ilk yenilgisini Başakşehir karşısında alan Beşiktaş’ta kaleci sorunu da gündeme geldi. Kaleye isabet eden tek şutun gol olması, istatistiklere yansırken iki haftadır genç file bekçisi Emre Bilgin toplam 3 şutta 3 gol yedi.

EMRE FIRSATI KAÇIRDI

“Kasisler ve sarsıntılar: Beşiktaş”

Sabah’ın derlediği habere göre sezona Ersin Destanoğlu ile başlayan teknik direktör Valerien İsmael, iki haftadır Emre Bilgin’i tercih ederken 18 yaşındaki kaleci, Ankaragücü ve Başakşehir maçlarında kalesine gelen 3 isabetli şutta da gole engel olamadı.

Ankaragücü maçında da Başakşehir maçında da kurtarabileceği pozisyonlara geçit veren Emre, ayağına gelen fırsatı iyi değerlendiremedi.

AVRUPA HAYAL OLDU!

Ersin’deki düşüşün ise transfer döneminde Rıdvan, Emirhan, Serdar gibi Avrupa hayalini gerçekleştirememesi ve sözleşme konusundan kaynaklı olduğu belirtiliyor. Sezon sonunda kontratı sona erecek olan 21 yaşındaki eldivene yönetimin 3 yıllık sözleşme önerdiği ancak henüz bir anlaşmanın çıkmadığı kaydedildi.

İki kaleciden de verim alamayan Beşiktaş’ta uzun süredir sahalardan uzak kalan Mert Günok’un ise dönüş maçı henüz net değil.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın