Kadro dışı bırakıldı

 Kadro dışı bırakıldı
Okunuyor Kadro dışı bırakıldı

Beşiktaş’ın radarında olan deneyimli sol bek Mohanad Jeahze, kadro dışı bırakıldı.

Beşiktaş’ın transfer teklifinde bulunduğu Mohanad Jeahze, kulübü Hammarby tarafından kadro dışı bırakıldı. Jeahze, transfer görüşmeleri yaptığı için son maça çıkmayı reddetmişti. İşte detaylar… İşte detaylar…

Rıdvan Yılmaz’ın Rangers’a transfer olmasının ardından gelecek sezon sol bek pozisyonda kadroda sadece Umut Meraş’ı bulunduran Beşiktaş, Mohanad Jeahze ile temas kurmuştu. Allsvenskan Ligi ekiplerinden Hammarby, Beşiktaş’ın istediği 25 yaşındaki sol bek Mohanad Jeahze’yi kadro dışı bıraktı.

SONRAKİ DUYURUYA KADAR KADRO DIŞI

İsveç gazetesi Sportbladet, Beşiktaş’ın transferi için görüşmeler yaptığı Mohanad Jeahze’nin kulübü Hammarby tarafından bir sonraki duyuruya kadar kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

MAÇA ÇIKMAYI REDDETTİ
Hammarby’nin sol bekteki değişilmezi olan Mohanad Jehze, Varbergs ile oynanan müsabakada kadroda yer almayı reddetti. Iraklı sol bek sezon başından bu yana ilk 11’de yer aldığı takımının Varbergs maçındaki kadrosunda da ilk 11’de gösteriliyordu. Müsabaka başladığında Mohanad Jeahze hiçbir açıklama yapılmadan yedek kulübesine çekildi. 25 yaşındaki oyuncunun yerine Shaquille Pinas maça başladı. Mohanad Jeahze maçta forma giymedi.

‘AYRILMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ’
Sportblated’in haberine göre; Mohanad Jeahze’nin durumu hakkında Hammarby Futbol Direktörü Jesper Jansson açıklamalarda bulundu. Jesper Jansson’un açıklamasında, “Mohanad Jeahze, takımdan ayrılmak istediğini söylediği için Varbergs maçı kadrosundan çıkartıldı. Ne olursa olsun Hammarby ile sözleşmesi var, oynamak zorundaydı ama maça odaklanamadığını söyledi” ifadelerini kullandığı kaydedildi.

2023 SONUNDA BOŞA ÇIKACAK
Mohanad Jeahze’nin Hammarby ile olan sözleşmesi 31 Aralık 2023’te sona erecek. 25 yaşındaki oyuncunun güncel piyasa değeri 1 milyon 800 bin euro olarak gösteriliyor. Iraklı sol bek toplamda 4 kez milli formayı giydi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın