Kaan Ayhan Beşiktaş’ta

 Kaan Ayhan Beşiktaş’ta
Okunuyor Kaan Ayhan Beşiktaş’ta

Beşiktaş yönetimi transfer dönemi boyunca kadrosuna dahil ettiği yıldızlar ile sezona kattığı yıldızlarla sezona müthiş bir başlangıç yaptı.

Ara transfer dönemi için kollarını sıvayan Beşiktaş, geçtiğimiz yaz ayında kadrosuna katmayı başaramadığı Kaan Ayhan’ı için tekrardan düğmeye bastı.

Ocak ayında yıldız oyuncuyu kadroya dahil etmek için yönetim aralıksız çalışıyor…

Beşiktaş Yönetimi’nin, zaman kaybetmeden ara transfer dönemi öncesinde Yeşil-Siyahlı kulüple görüşüp Kaan’ı bonservisiyle almak için temaslarda bulunacağı öğrenildi

“OĞLUM TÜRKİYE’DE OYNAMAK İSTER”

yıldız oyuncunu babası bu konu hakkında açıklamada bulunmuştu; “Sassuolo’yla anlaşılırsa oğlum Türkiye’de oynamak ister” Kaan Ayhan’ın babası Erol Ayhan’ın, geçtiğimiz Eylül ayında İstanbul’a gelip Beşiktaşlı yöneticilerle görüştüğü ortaya çıktı. Baba Ayhan’ın, İtalyan kulübünün ikna edilmesi halinde oğlunun Siyah-Beyazlılar’a transfer olmaya istekli olduğunu ilettiği öğrenildi.

TAM BİR JOKER OYUNCU

Serie A ekibiyle bu sezon sadece 3 karşılaşmada forma giyebilen Kaan Ayhan’ın, kariyerine daha fazla forma şansı bulabileceği bir kulüpte devam etmeye hazır olduğu kaydedildi. Kaan için ilk etapta 6 milyon Euro ‘lük talebi bulunan Çizme ekibiyle ara transfer döneminde masaya oturacak olan Kartal, stopere ek olarak sağ bek ve ön liberoda da oynayabilmesi sebebiyle oyuncuyu joker özelliği sebebiyle özellikle istiyor. Teknik ekibin de bu transfer konusunda olumlu olduğu bildirildi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın