Josef’den Dev Gönderme

 Josef’den Dev Gönderme
Okunuyor Josef’den Dev Gönderme

 Beşiktaş’ta  Fenerbahçe derbisinde attığı 2 golle yıldızlaşan Josef de Souza’dan flaş hareket geldi…

Beşiktaş’ın  Kadıköy’deki derbide ezeli rakibiyle 2-2 berabere kalmasının yankıları halen devam ediyor. Siyah-beyazlı yöneticiler, hakem Fırat Aydınus’un maçı yönetmediğini, sadece idare ettiğini ifade ederken; Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Josef d Souza’nın paylaşımı ise güne damgasını vurdu.

Daha önce Fenerbhaçe  formasını giyen Josef de Souza , , 433 sayfasının Fenerbahçeli Mesut Özil’in gol sevinci fotoğrafını ‘elmas’ emojisi koyarak paylaşmasının ardından karşı bir hamleyle buna cevap verdi.

İYİ BİR FUTBOLCUYUM
 Dev derbide derbisinin en iyisi olan Josef, attığı 2 gol ve yaptığı açıklamalardan sonra yaptığı paylaşımla da gündeme damgasını vurdu. Maçtan sonra, “Tanrı’ya şükürler olsun iyi futbolcuyum” diyen Josef, 433 sayfasının Mesut Özil ve ‘Elmas’ emojisi paylaşımına olay gönderme yaptı.

Brezilyalı futbolcu, Mesut’u öven 433 sayfasına; kendi gol sevincini ve ‘joker’ emojisi bıraktı. Fenerbahçeli taraftarlar Josef’in paylaşımına tepki gösterirken; Beşiktaşlı taraftarlar ise oyuncularına sahip çıktılar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın