Josef de Souza’nın Hedefi

 Josef de Souza’nın Hedefi
Okunuyor Josef de Souza’nın Hedefi

Josef de Souza Portekiz basınına konuştu. Kariyerini ve geleceğini değerlendiren Brezilyalı yıldız önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Portekiz basınına konuştu. Porto’dan ayrılış süreci, Suudi Arabistan’a gidişi ve geleceği hakkında açıklamalarda bulunan 33 yaşındaki orta saha “expresso. pt”ye açıklamalarda bulundu.

Josef de Souza açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

 Porto’dayken son gün beni Portekiz’de bir takıma kiralayabileceklerini söylediler, kabul etmedim. Sadece Brezilya’ya gidersem ayrılabileceğimi söyledim. Çünkü Portekiz’de kalsaydım olmazdı. İçimden antrenman yapmak gelmiyordu. Kafam Portekiz’de değildi. Fenerbahçe’de Nani ile oynadım. Onunla oynamak karmaşıktı. Fener’de de yanındaydım. Sonra gitmek zorunda kaldı.

5 YIL DAHA OYNARIM

Açıkça söylemek gerekirse Suudi Arabistan’a para kazanmak için gittim. Şu an Beşiktaş’ta mutluyum. Yakın zamanda futbolu bırakmak gibi bir niyetim de yok. En az beş yıl daha futbol oynamak istiyorum. Bunun için özel çalışıyorum. Kişisel bir fizyoterapistim var. Kaç yıl daha Türkiye’de kalırım bilmiyorum. Zaman gösterecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın