Josef de Souza’dan Flaş Açıklamalar

 Josef de Souza’dan Flaş Açıklamalar
Okunuyor Josef de Souza’dan Flaş Açıklamalar

Beşiktaş’ın sambacısı Josef de Souza, gelecek planları ve Şampiyonlar Ligi şanslarına dair açıklamalar yaptı…

“SAVAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Grupta ilk maçı kaybetmelerine rağmen umutlu olduklarını söyleyen orta saha oyuncusu “Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki beklentisi çok yüksek. Buraya gelmek için çok uğraştık. Taraftarların büyük beklentileri var. Amacımız mümkün olduğunca ileri gitmek. İmkanlarınız varken hayal kuruyoruz. Savaşmaya devam edeceğiz” dedi.


“TARAFTARSIZ BAŞARDIK”

“Geçen sene taraftarsız şampiyon olmayı başardık. Taraftarımız olsaydı daha kolay olacağından şüphem yok” ifadelrini kullanan Josef şöyle devam etti: Artık statta yüzde 50 kapasite ile oynayabiliyoruz. Biz de bu gücü baskı oluşturmak için kullanmaya çalışacağız…

“BEŞİKTAŞ’TAN VAZGEÇMEM”

Sambacı, Beşiktaş’taki geleceğiyle ilgili de şöyle konuştu:

“Sözleşmemin bitmesinde daha iki yıl var. 32 yaşındayım, 34 yaşında özgür olurum. Ama Beşiktaş ile özdeşleştim. Kulüpte sadece bir yılım oldu. 3 yılımı Fenerbahçe’de geçirdim. Şimdi kulüple, taraftarlarla çok özdeşleştirildim. Burada devam etmek ve tarih yazmak için büyük bir arzum var. Çok seviliyorum ve geri dönmek için çok iyi bir fırsat verilmedikçe başka hiçbir durum için bundan vazgeçmem.”

“MİLLİ TAKIM İSTERİM”

Josef, Brezilya milli takımı ile ilgili bir soruya şu cevabı verdi: “Milli takım konusunda çok dürüstüm. Bunun çok zor olduğunu biliyorum. Benim pozisyonumda harika oyuncular var. Casemiro ve Fabinho gibi harika oyuncular… Ama dürüst olmak gerekirse, geçen yıl ve sezonun başlangıcında harika performanslar sergiledim. Çok iyi oynadım, pozisyonumdaki Türkiye’de en iyi oyuncu seçildim. Amacım iyi bir Şampiyonlar Ligi oynamak ve milli takım yetkililerinde beni arama isteğini tekrar uyandırmak.” 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın