Josef de Souza: “Beşiktaş’ta Tarih Yazmak İstiyorum”

 Josef de Souza: “Beşiktaş’ta Tarih Yazmak İstiyorum”
Okunuyor Josef de Souza: “Beşiktaş’ta Tarih Yazmak İstiyorum”

Beşiktaş’ın şampiyonluk yolundaki en önemli isimlerinden biri olan Josef de Souza, Brezilya basınına konuştu ve İstanbul’daki hedefinden bahsetti.


“ŞAMPİYONLUK İÇİN HAZIRIZ”

Şu anda iyi durumdayız. Türkiye Kupası’nda finaldeyiz ve ligde de lideriz. Bunda ana faktör de oyuncuların alçakgönüllü olması, kazanmaya odaklanmış olması ve şampiyon olmak için her şeyi yapmaya hazır olması.


“FENERBAHÇELİ GİBİ GÖRÜNÜYORDUM”

Beşiktaş’a geldiğimde en başta taraftarlar şüpheliydi çünkü ilk olarak Arap liginden geliyordum ve daha sonra ise Fenerbahçe’de oynadığım için Fenerbahçeli gibi görülüyordum. Ancak birkaç maç fikirlerini değiştirmeme yeterli oldu. Şu anda benim nasıl biri olduğumu daha iyi biliyorlar ve saygı duyuyorlar.

Takım için önemimin farkındayım. Oyuncular bana saygı duyuyor ve beni dinliyor. Attığım goller de yaptığım işin sonucu. Her gün çalışıyorum, evde ekstra idman yapıyorum, bunların hepsi Beşiktaş’a en iyisini vermek için.

“BEŞİKTAŞ’TA DEVAM ETMEK İSTERİM”

Beşiktaş’ta yaşadıklarımı gördükten sonra ailem ile birlikte Beşiktaş’ta devam etmek istiyorum. Hedefim bu kulüpte tarih yazmak ve uzun yıllar devam etmek.

“BREZİLYA MİLLİ TAKIMI ZOR”

Şu anda burada yaptıklarımı gördükten sonra, Arabistan’daki durumumdan çok daha iyi olduğumu söyleyebilirim. Brezilya Milli Takımı’nda olamam demiyorum ancak zor olduğunun da farkındayım.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın