Jose Sosa’yla İlgili Sürpriz Karar

 Jose Sosa’yla İlgili Sürpriz Karar
Okunuyor Jose Sosa’yla İlgili Sürpriz Karar

Süper Lig mücadelesine devam eden Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor….

Fenerbahçe’de gündem de Jose Sosa var

Sarı-Lacivertliler sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Jose Sosa için devre arasında gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı. Arjantinli yıldız bir süredir Estudiantes’in gündeminde yer alıyor.

FENERBAHÇE’DEN JOSE SOSA KARARI

Fenerbahçe, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Jose Sosa devre arası teklifleri değerlendirecek. Yeni transferler sonrası forma şansı azalan ve yüksek maaşıyla dikkat çeken Jose Sosa’nın takımdan ayrılması halinde mali anlamda da rahatlama sağlanacak.

“JOSE SOSA TRANSFERİNİ ÇOK İSTERİM”

Arjantin ekiplerinden Estudiantes, altyapısında yetişen Jose Sosa’yı sezon başında istemiş ancak transfer gerçekleşmemişti. Öte yandan Estudiantes Başkanı Martin Gorostegui, konuyla ilgili birkaç ay önce yaptığı açıklamada “Jose Sosa transferinin gerçekleşmesini çok isterim” demiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

“Jose Sosa kulübümüzün ölçülerine uygun bir isim. Onunla ilgili geçmişte söylentiler olmuştu. Başkan olmanın dışında bu kulübün aynı zamanda bir taraftarıyım da ve transferin gerçekleşmesini çok isterim. Sosa’nın dönmesini hangi taraftar istemez. Sosa’nın yeniden Arjantin’e dönmesi tamamen onun tercihine bağlı.”

Fenerbahçe formasıyla bu sezon tüm kulvarlarda 5 maça çıkan Jose Sosa gol veya asist yapamadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın