Jörgensen’den Galatasaray’a Transfer…

 Jörgensen’den Galatasaray’a Transfer…
Okunuyor Jörgensen’den Galatasaray’a Transfer…

Galatasaray’ın golcü transfer seçenekleri arasında yer alan isimlerden Nicolai Jörgensen, AZ Alkmaar ile oynadıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Finansal olarak katkı sağlaması durumunda takımdan ayrılacağını söyleyen Danimarkalı oyuncu, “Galatasaray’a transferim hakkında söyleyebilecek çok şeyim yok. Ne olacağını bekleyip görmemiz lazım. Şu anda burada mutluyum, kulübümü ve şehri seviyorum, ikinci evimdeyim diyebilirim. Eğer kulübe finansal olarak bir katkı sağlayabilirsem, gitmek bir seçenek olabilir, onun dışında konuşmanın anlamı yok. Duygusal olarak, yüzde yüz Feyenoord’dayım.” ifadelerini kullandı.

Feyenoord Teknik Direktörü Dick Advocaat da transferle ilgili, “Siz biliyorsanız, benim de bilmem gerekir değil mi? Ben Galatasaray ile ilgili bir şey duymadım” dedi. Advocaat geçtiğimiz günlerde ise Jörgensen için, “15 milyon avro veren varsa, o zaman transferi düşünürüz. Kesin olan bir şey var, herhangi bir takıma kiralanması kesinlikle mümkün değil. Bunu netliğe kavuşturalım.” mesajını vermişti.

Galatasaray devre arasında kadrosuna önemli bir golcüyü katmak istiyor. Sarı-kırmızılı yönetim, Fatih Terim’in raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın