Jorge Jesus’un aradığı futbolcu

 Jorge Jesus’un aradığı futbolcu
Okunuyor Jorge Jesus’un aradığı futbolcu

Devre arası için çalışmalarına hız veren sarı lacivertli yönetim, teknik direktör Jorge Jesus’un raporu üzerine girişimlerini hızlandırdı.

MOURA’DAN HABER BEKLENİYOR

Fenerbahçe’nin Lucas’a olan ilgisini deneyimli futbolcunun menajerlik şirketine ilettiği öğrenildi. Tottenham’da son 9 lig maçında sadece 2 kez kadroya giren ve 1 dakika süre alan Lucas’tan gelecek cevap bekleniyor.

Sarı lacivertli yönetimin Lucas Moura için girişimlere resmen başladığı öğrenildi. Tottenham, Sambacı’yı kadroda düşünmüyor. Bu nedenle Fenerbahçe, ilk olarak tecrübeli kanat oyuncusunun transfere yaklaşımını öğrenmek için çalışmalarına hız verdi. Lucas’ın menajerlik şirketi ile iletişime geçildiği ve oyuncuya olan ilginin aktarıldığı belirtildi.

ŞİMDİ NUAMAH, HAZİRANDA NAGALO

Fenerbahçe, Danimarka ekibinde dikkat çeken performans ortaya koyan iki yıldız için girişimlerine hız verdi. Yönetimin, hücum oyuncusu Ernest Nuamah ve stoper Adamo Nagalo için paket teklife hazırlandığı da gelen haberler arasında. Fenerbahçe’nin iki genç yetenek için Nordsjaelland’ın kapısını 8 milyon Euro ile çalacağı öne sürüldü. Anlaşma sağlanırsa, Nagalo’nun sezonu takımında bitirmesi planlanıyor. Nuamah ise hemen gelecek.

Buna göre Fenerbahçe, iki genç yeteneğin peşine düştü: Ernest Nuamah (19) ve Adamo Nagalo(20)… İki oyuncu da Nordsjaelland’da ter döken ve özellikle bu sezonki performanslarıyla dikkatleri üzerlerine çekti.

JESUS’UN ARADIĞI OYUNCU

Kulüpler arasında anlaşma sağlanması halinde yönetim Ernest Nuamah’a hemen sarı lacivertli formayı giydirmek istiyor. Her iki kanatta forma giyebilen 19 yaşındaki genç yetenek, tam da Jorge Jesus’un istediği tarzda bir oyuncu. Ancak Adamo Nagalo için Sarı-Lacivertliler’in farklı bir planı olduğu öğrenildi. Stoper havuzu şu anda yeterli olduğu için, 20 yaşındaki savunmacının sezon sonuna kadar kulübü Nordsjaelland’da kiralık olarak oynayacağı kaydedildi. Yönetim, bu önerinin Danimarka ekibinin transfere olumlu bir şekilde yaklaşmasına yardımcı olacağını umuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın