Jorge Jesus’a Sürpriz Talip

 Jorge Jesus’a Sürpriz Talip
Okunuyor Jorge Jesus’a Sürpriz Talip

Sarı lacivertli takımın deneyimli teknik adamı Jorge Jesus’la ilgili gündemi sarsan bir haber geçildi. Konuyla ilgili federasyondan resmi açıklama da geldi.

Jorge Jesus’la ilgili Fenerbahçelileri oldukça endişelendiren bir iddia ortaya atıldı. Sarı-Lacivertlilerde her hafta üstüne koyarak ilerleyen Portekizli teknik adam için ayrılık dedikoduları ayyuka çıktı. Konuyla ilgili federasyondan resmi açıklama gelirken Jorge Jesus’un alacağı aksiyon merak konusu.

JORGE JESUS İÇİN DEPREM ETKİSİ YARATAN HABER

Fenerbahçe ile sezona harika bir giriş yapan Jorge Jesus için Sarı-Lacivertlileri oldukça üzecek bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe’nin yıllardır beklediği oyun anlayışına adım adım ilerleyen Jorge Jesus için Brezilya’da flaş bir haber geçildi.

ADAYLARDAN BİRİ DE O

Habere göre Fenerbahçe’nin 1 yıllık sözleşme yaptığı Jorge Jesus’un Brezilya Milli Takımı teknik direktörlüğü için anılıyor. 2022 Dünya Kupası sonrası Tite ile yollarını ayıracak olan Brezilya’da adaylardan biri de Jorge Jesus.

FEDERASYONDAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Jorge Jesus haberleri sonrası Brezilya Futbol Federasyonu Başkanı Ednaldo Rodrigues’den açıklama geldi. Brezilya dışından bir hocaya önyargılı olmadıklarını belirten Rodrigues, Jorge Jesus’un da yer aldığı isimleri onayladığını belirtti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın