Jorge Jesus, Yanında Forveti İle Geliyor

 Jorge Jesus, Yanında Forveti İle Geliyor
Okunuyor Jorge Jesus, Yanında Forveti İle Geliyor

Gelecek sezon Jorge Jesus’u takımın başına getirmeyi hedefleyen Fenerbahçe’de deneyimli teknik adam ile birlikte yıldız golcüyü de kadrosuna katmak istiyor.

Fenerbahçe’nin takımın başına getirmek için yoğun çaba harcadığı Jorge Jesus, yanında Flamengo’dan tandığı “Gabigol” lakaplı Gabriel Barbosa’yı da getirmek istiyor.

GÖRÜŞMELER OLUMLU

Fenerbahçe’de önümüzdeki sezon takımın başına geçmesi beklenen teknik direktör Jorge Jesus, transfer çalışmalarına da başladı. Portekizli başarılı çalıştırıcı, Flamengo döneminden eski talebesi olan Gabriel Barbosa için girişimlere başladı. Kulüple arası halen çok iyi olan Jesus, yönetimle Gabigol için bir ön görüşme yaptı. Brezilya basınının iddiasına göre; daha sonra da Fenerbahçe adına bazı yetkili isimler pazarlık masasına oturdu. Şu an için her şey olumlu.

SON GÖRÜŞME İSTANBUL’DA

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile video görüşmesi yapan Jorge Jesus, son görüşme için bu hafta İstanbul’a gelmeyi kabul etti.

Güncel piyasa değeri 26 milyon Euro civarında olan Gabriel Barbosa, kariyeri boyunca çıktığı 288 maçta 144 gol ve 41 asistlik performansla oynadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın