Jorge Jesus İmzayı Atıyor

 Jorge Jesus İmzayı Atıyor
Okunuyor Jorge Jesus İmzayı Atıyor

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus, Fenerbahçe’ye oynattığı futbolla herkesin takdirini kazanırken Fenerbahçe’den deneyimli teknik direktör için yeni bir hamle geldi.

Oynattığı futbolla camiayı mutlu eden Portekizli çalıştırıcının bu performansı istatistiklere de yansıdı.

Son olarak Alanyaspor’u 5-0’la geçen sarı-lacivertliler, 1 maç bay geçmiş olmasına rağmen Süper Lig’de en golcü takım konumunda. Fenerbahçe, ligde 20 gol atarken, bu gollerin büyük bölümünü ön alanda yaptığı presle buldu.

Jorge Jesus’un oyun felsefesi, taraftarın da büyük takdirini kazanmış durumda. Fenerbahçe yönetimi de Jorge Jesus’la ilgili flaş bir adım atmaya hazırlanıyor.

Sarı-lacivertli kurmaylar, deneyimli teknik adamla sezon bitmeden yeni bir sözleşme için adım atacak. Bilindiği gibi tecrübeli hoca, sezon başında sarı-lacivertliler ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Yönetimin resmi girişimler için kasım ayını beklediği, 2022 Dünya Kupası için liglere verilecek arada Portekizli teknik adamın menajerinin İstanbul’a davet edileceği öğrenildi.

Fenerbahçe’ye imza atmadan önce bazı çekinceleri olan ve bu nedenle sözleşme süresini 1 yılla kısıtlayan Jesus’un da burada çok mutlu olduğu ve yeni sözleşme teklifine olumlu bakabileceği ifade edildi.

Sürpriz bir gelişme olmazsa aralık ayı başında yeni sözleşmenin imzalanabileceği gelen bilgiler arasında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın