Jorge Jesus Ayrılık İddialarına Yanıt Verdi!

 Jorge Jesus Ayrılık İddialarına Yanıt Verdi!
Okunuyor Jorge Jesus Ayrılık İddialarına Yanıt Verdi!

Fenerbahçe’nin teknik direktörü Jorge Jesus’un “Türkiye çok soğuk. Uyum sağlamakta zorlanıyorum” sözleri sonrası ayrılık söylentileri çıkmıştı. Ancak Jesus, bu söylentileri yalanladı ve Fenerbahçe’den ayrılacağına dair herhangi bir düşüncesi olmadığını vurguladı.

Portekizli teknik direktör, “Tek düşüncem Fenerbahçe. Benim gündemimde ayrılık yok. Şimdi önümüzde kazanılmayı bekleyen bir Sevilla maçı var” dedi.

Jesus’un, Brezilya basınında yer alan, bir gazeteciyle yaptığı konuşmadaki, “Mayısa kadar bekleyin. Hepinizi kucaklıyorum” sözleri sonrası başlayan tartışmalara da açıklık getirdiği öğrenildi.

Fenerbahçe’de sezon başından bu yana görev yapan Jorge Jesus, takımın başarısı için yoğun bir çalışma temposu içinde bulunuyor. Takımın ligdeki performansı, taraftarların da desteğiyle son zamanlarda artış göstermişti. Ancak Jesus’un sözleri, Fenerbahçe camiasında ayrılık endişeleri yaratmıştı.

Jesus’un açıklamaları, taraftarları ve kulüp yönetimini rahatlattı. Fenerbahçe’nin teknik direktörü, takımıyla birlikte kazanılan başarılar için çalışmalarına devam edeceğini vurguladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın