Jesus’tan İsmail Yüksek Kararı!

 Jesus’tan İsmail Yüksek Kararı!
Okunuyor Jesus’tan İsmail Yüksek Kararı!

Fenerbahçe’de sezonun parlayan isimlerinden İsmail Yüksek’le ilgili verilen karar son dakikada değiştirildi.

Fenerbahçe’de İsmail Yüksek’le ilgili son anda karar değişikliğine gidildi. Bu akşamki Sivasspor maçına ilk 11’de başlaması beklenen başarılı futbolcuyla ilgili Jesus son dakikada karar değiştirdi. İsmail Yüksek’in yedek kulübesinde başlayacağı zorlu maçta Fenerbahçe’nin kadrosu da belli oldu.

İSMAİL YÜKSEK RENNES VE KIEV’E KARŞI OYNAMADI

Jesus ile bambaşka bir kimliğe bürünen İsmail Yüksek için 2022-23 sezonu harika başlamıştı. Sakatlığı sebebiyle 3-3 biten Rennes maçını kaçıran oyuncu, Kupa 2’de son oynanan Dinamo Kiev maçında da yedek soyunmuş ancak görev alamamıştı.

İSTANBULSPOR MAÇINDA SADECE 1 DAKİKA

Ligde son oynanan İstanbulspor maçında sadece 1 dakika süre alabilen İsmail Yüksek’in bu akşamki Sivasspor maçında sahaya ilk 11’de çıkması bekleniyordu. İdmanlarda bu yönde denenen İsmail Yüksek’le ilgili son anda karar değiştirildiği belirtildi.

İSMAİL YÜKSEK YİNE KULÜBEDE

Buna göre İsmail Yüksek zorlu maçta yine hamle oyuncusu olarak kullanılacak. Fenerbahçe’nin Sivasspor karşısına Altay, Ferdi, Szalai, Serdar, Osayi, Arao, Crespo, Emre Mor, İrfan Can, Valencia ve Batshuayi 11’iyle çıkması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın