Jeremain Lens Hayatının Şokunu Yaşadı

 Jeremain Lens Hayatının Şokunu Yaşadı
Okunuyor Jeremain Lens Hayatının Şokunu Yaşadı

Siyah beyazlı takıma büyük umutlarla gelmesine rağmen hayal kırıklığından öteye geçemeyen Jeremain Lens, yeni takımında da beklentilerin altında kaldı.

Jeremain Lens, Fransa 3. Liginde de kadro dışı kalarak büyük bir sürprize imza attı. Beşiktaş’a 2017 yılında 1.5 milyon euro kiralama bedeli ile Sunderland’den transfer olan ve daha sonra da 2018 yazında 4.9 milyon euroya bonservisi alınan Hollandalı futbolcu performansı ile hayal kırıklığı oluşturmuş ve süresiz kadro dışı kalmıştı.

JEREMAIN LENS FRANSA’DA DA KADRO DIŞI KALDI
Beşiktaş’ta 5 yılda 102 maça çıkan Jeremain Lens 12 gol atıp 20 de asist yapmıştı. Aldığı yüksek maaş nedeniyle tartışma konusu olan ve performans yetersizliğinden uzun zaman da kadro dışı kalan 34 yaşındaki futbolcu sezon sonu sözleşmesi bitince Fransa 3. Lig ekiplerinden FC Versailles’e transfer olmuştu.

Yeni takımında da umduğunu bulamayan Jeremain Lens, performans yetersizliği ve disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

JEREMAIN LENS’İN İSTATİSTİKLERİ
Jeremain Lens bu sezon FC Versailles ile sadece bir maça çıktı ve o maçta da 21 dakika sahada kaldı. Daha sonra forma şansı bulamayan 34 yaşındaki futbolcu kadro dışı bırakıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın