Jayden Oosterwolde Adım Adım Fener’e

 <strong>Jayden Oosterwolde Adım Adım Fener’e</strong>
Okunuyor Jayden Oosterwolde Adım Adım Fener’e

Sol bek arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, teknik direktör Jorge Jesus’un ısrarla kadroya dahil edilmesini istediği 21 yaşındaki sol bek Jayden Oosterwolde’nin transferini bitirdi. İtalyan basını, Hollandalı futbolcunun transferinin son durumunu yazdı.

Yıldız oyuncu için yaptığı 6 milyon Euro’luk teklifi yükselten sarı lacivertli takım, futbolcu ve kulübüyle yeni rakam üzerinden anlaşma sağladı.

İtalyan basınında yer alan habere göre; birkaç hafta süren uzun bir pazarlığın ardından Parma ve Fenerbahçe, Jayden Oosterwolde’nin transferi konusunda el sıkıştı. Resmi açıklamanın birkaç gün içerisine yapılması bekleniyor.

TEKLİF 8 MİLYON EURO’YA YÜKSELTİLDİ

Parma’nın kapısını ilk olarak 6 milyon Euro’luk teklifle çalan Fenerbahçe, İtalyan temsilcisinden olumsuz cevap almıştı. Sarı lacivertli ekibin taksitli ödeme planına sıcak bakmayan Parma, teklifin 2 milyon Euro daha yükseltilmesinin ardından olumlu cevap verdi.

Fenerbahçe’nin son olarak bonuslar dahil olmak üzere 8 milyon Euro teklif etmesiyle taksitli ödeme planını kabul eden Parma, 21 yaşındaki genç sol bekin transferine onay verdi. Jayden Oosterwolde’nin önümüzdeki günlerde sarı lacivertli takıma imza atması bekleniyor.

ARA TRANSFER DÖNEMİNİN İKİNCİ İMZASI

Gerçekleşmesi halinde Oosterwolde, Samet Akaydin’in ardından Fenerbahçe’nin ara dönemdeki ikinci transferi olacak.

FENERBAHÇE BU MODELİN MEYVESİNİ ALIYOR

Sarı lacivertli kulüp, son dönemde Eljif Elmas’la başlayıp Ferdi Kadıoğlu, Osayi Samuel, Attila Szalai, Kim Min Jae, Arda Güler, İsmail Yüksek ve İsak Vural gibi oyunculara yatırım yaparken olumlu geri dönüşler almış ve yüksek bedelli satışlar gerçekletirmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın