İtalyan Kulüpleri Galatasaraylı Taylan Antalyalı’nın Peşinde!

 İtalyan Kulüpleri Galatasaraylı Taylan Antalyalı’nın Peşinde!
Okunuyor İtalyan Kulüpleri Galatasaraylı Taylan Antalyalı’nın Peşinde!

Taylan Antalyalı Sezon başından beri gösterdiği performans ile büyük beğeni toplayarak İtalyan kulüplerinin radarına girdi. 3 İtalyan kulübünün Taylan için Galatasaraylı yöneticiler ile temasa geçtiği belirtilirken Fatih Terim Taylan’ı kadrosunda tutmak istiyor.

Bu sezon gösterdiği performans ile pek çok Avrupalı devin dikkatini çeken Taylan Antalyalı için İtalyan ekipleri ilk teması kurdu. İtalya’dan çok sayıda teklif alınan Taylan için Sassuolo, Bologna ve Cagliari Galatasaraylı yetkililerin kapısını çaldı.

Devre arasında maaşına zam yapılacak Sezon başlamadan önce %15’lik indirimi kabul ederek yıllık garanti ücreti 200 bin Euro olan Taylan Antalyalı gösterdiği performans sonrasında ilk 11’in değişilmez ismi oldu. Galatasaraylı yetkililer ile performansı ile göz dolduran 25 yaşında ki oyuncuya zam yapmaya karar verdi.

Galatasaraylı Stoper Marcao’yu izleyen İtalyan Scout ekipleri bu süre zarfında Taylan’ın da performansından memnun kaldı. Taylan’ı transfer listesine ekleyen İtalyanlar ise temaslara başladı. 3 İtalyan kulüp ilgilendiğini açıkladı Mert Müldür ve Kaan Ayhan’ın kadrosunda olduğu Sassuolo’nun en büyük talip olduğu belirtilirken aynı zamanda Bologna ve Cagliarı Scoutlarının da Taylan’ı çok beğendikleri ve temasa geçtikleri açıklandı.

Marcao yerine Taylan İtalyan kulüpleri sezon başından beri Marcao’yu izlerken ara transfer döneminde sürpriz bir şekilde Taylan içinde teklif yapabilirler açıklaması yapıldı. Orta sahada yaşanan eksiklikler nedeni ile Taylan’ı kadrosunda tutmak isteyen Galatasaray ise maaş düzenlemesi ile oyuncuyu kadrosunda tutmak istiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın