İşte Miguel Crespo’nun Yeni Takımı

 İşte Miguel Crespo’nun Yeni Takımı
Okunuyor İşte Miguel Crespo’nun Yeni Takımı

Fenerbahçe’ye geçtiğimiz sezon Vitor Pereira’nın isteğiyle katılan Miguel Crespo kısa sürede gönüllerde taht kurmayı başarmıştı.

Bu sezon Jorge Jesus tarafından daha çok hamle oyuncusu olarak tercih edilen Portekizli futbolcuya Villarreal talip oldu.

Edinilen bilgilere göre; İspanyol temsilcisi Villarreal Miguel Crespo ile uzun zamandır ilgileniyor. 25 yaşındaki futbolcuya daha önce Atletico Madrid de talip olmuştu.

Fenerbahçe’nin kapısını 10 milyon euroluk bir teklifle çalmayı hazırlanan Sarı Denizaltılar, Portekizli oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

Fenerbahçe’de gösterdiği performans ile özellikle geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında adından sıkça söz ettiren Miguel Crespo taraftaların sevgisini kazanmayı başarmıştı.

Bu sezon transferde şaha kalkan Sarı Kanarya’nın Kim Min-Jae’nin ardından iyi bir teklif gelmesi durumunda Portekizli futbolcunun gidişine de izin verebileceği belirtildi.

ALİ KOÇ TEKLİFİ AÇIKLAMIŞTI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yakın zamanda yaptığı bir açıklamada 3 futbolcularına reddedemeyecekleri tekliflerin geldiğini açıklamıştı. Bu üç isimden birinin Miguel Crespo olduğu öne sürüldü.

Daha önce Atletico Madrid’ten 12 milyon euro bonservis bedeli talep eden Fenerbahçe’nin yine benzer bir tutum içinde olacağı ve Villarreal ile bu meblağının yakınlarında bir teklif gelmesi durumunda anlaşılabileceği ifade edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın