İşte Galatasaray’ı Yakan Maçlar…

 İşte Galatasaray’ı Yakan Maçlar…
Okunuyor İşte Galatasaray’ı Yakan Maçlar…

Galatasaray’ın iki haftada 5 puan kaybı yaşayarak liderlik yarışında ilk sıralardan , son iki maç ile geri adım saydı.

Defolar ortaya çıktı Kazandığı maçlarda dahi performansı sorgulanan sarı-kırmızılılarda yaşanan puan kayıpları ile defolar da ortaya çıktı. İşte sarı-kırmızılı ekipteki sorunlar

İDEAL 11 BULUNAMADI:Bir türlü takım iskeletinin kurulamaması, inişli-çıkışlı performanslarda dikkat çekti. Şampiyonluğa oynayan bir takımın 11’i bir çırpıda sayılırken, Galatasaray’da ise bu mümkün olmadı.

ZEMİN PROBLEMİ:Türk Telekom Stadı’nın kötü zemini sıkıntı yaratmaya devam edecek gibi görünüyor. Fatih Terim ve futbolcular bu duruma isyan ederken, konuk takımlar için bir avantaj olarak gösteriliyor.

ARA TRANSFERLER:Mustafa Muhammed dışındaki isimler sorgulanmaya başladı. Onyekuru iki maç skora etki yaptıktan sonra düşüşe geçti. Nijeryalı, Sivas maçında önemli pozisyonları harcadı.

Yedlin Formayı Linnes’e Kaptırması : Omar’ın yerine alınan Yedlin formasını en kritik dönemde Linnes’e kaptırdı. Gedson Fernandes’in kötü oynamasına rağmen hep sahada olması eleştirilen diğer konu oldu. Genç Halil Dervişoğlu da Sivas maçında ayağına gelen fırsatı kullanamadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın