İşte Fatih Terim’in Transfer Gündemindeki İki İsim

 İşte Fatih Terim’in Transfer Gündemindeki İki İsim
Okunuyor İşte Fatih Terim’in Transfer Gündemindeki İki İsim

Alanyaspor galibiyetinden sonra yönetimle transfer konusunda tekrar görüşen imparator Terim sözleşmesi bitecek olan Salih Uçan’ın kesinlikle elden kaçırılmamasını talep ederken, İtalyan kulüplerinin radarına giren Taylan’ın da astronomik bir teklif gelmemesi halinde satılmamasını istedi.

Bir yandan ligde şampiyonluk mücadelesine devam eden galatsaray bir yandan transfer çalışmalarında. Fatih Terim özellikle yerli iskeletini güçlü tutma hedefi doğrultusunda, yönetime verdiği listenin eksiksiz şekilde takviye edilmesini bekliyor. Gündemin ilk maddesi ise Galatasaray’a karşı o maçta çok iyi bir performans ortaya koyan ve bu sezon başarılı bir grafik çizen Salih Uçan’dı. Sezon sonunda Alanyaspor’la kontratı bitecek olan 27 yaşındaki orta saha oyuncusuyla daha önce de görüşen Sarı-Kırmızılılar, prensip anlaşması sağlasa da resmi imzalar atılmamıştı. 

Aynı Hataları İstemiyor

Terim, hem yaz döneminde hem de devre arasında elden kaçırılan futbolcuları hatırlatarak, Salih Uçan’da da aynı hatanın yapılmamasını ve işin sıkı tutulmasını istiyor. Beşiktaş’ın da gündeminde yer alan Salih’le, bu gelişmeler üzerine Galatasaray Yönetimi’nin bu hafta içerisinde bir görüşme daha yapması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın