İşte Ersin Destanoğlu’nun Bonservis Ücreti

 İşte Ersin Destanoğlu’nun Bonservis Ücreti
Okunuyor İşte Ersin Destanoğlu’nun Bonservis Ücreti

Sezonu şampiyonlukla sonlandıran Kara Kartal, Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılım hakkı kazandı. Beşiktaş yönetimi dış transfere ağırlık verdiği kadar iç transfere de büyük önem veriyor.

Öncelikle mevcut kadronun büyük bir bölümünü ele almak isteyen yönetim, Kaleciği ile yıldızı parlayan Ersin ve Utku’ya önümüzdeki sezon da kadroda yer vermek istiyor.

Utku ile üç senelik yeni bir sözleşme imzalayacak olan Beşiktaş Yönetimi, Ersin hakkında ise gelecek olan tekliflere göre karar verilecek. 5-6 milyon euro gibi bonservis bedellerinin konuşulduğu bir masada Ersin’i kesinlikle vermeyecek olan yönetimdeki bazı isimlerin, “Bu paraya Ersin’i bıraksak yeni bir kaleci için yine aynı parayı harcamak zorundayız” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Fabri’nin giderken kazandırdığı paranın büyük bir kısmının Karius’a gittiğini konuşan yöneticilerin, Ersin’in 10 milyon euro gibi bir rakamın altına satılmasına soğuk baktıkları bildirildi. Ersin ve Utku’yu takımda tutmak isteyen yönetimin, üçüncü kaleci olarak daha tecrübeli ve bonservisi elinde olan yerli bir isme sıcak baktığı vurgulandı.

Kale konusunda geçen sene riskli olmasına rağmen önemli kararlar alan Sergen Yalçın, bu konuda yine son kararı verecek olan isim olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın