İsmail Kartal Bileti Kesti! Fenerbahçe’de 5 Ayrılık…

 İsmail Kartal Bileti Kesti! Fenerbahçe’de 5 Ayrılık…
Okunuyor İsmail Kartal Bileti Kesti! Fenerbahçe’de 5 Ayrılık…

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, yeni teknik direktör konusunda da dikkat çeken bilgiler verdi. Ali Koç ve İsmail Kartal’a çağrıda bulunan Çelikler takımdan gönderilmesi gereken 5 yıldızı duyurdu.

Jorge Jesus’un avukatı Hugo Vaz Terra ile görüşen Ali Koç’un ‘7 milyon euro maaş isteriz’ yanıtıyla şok olduğu aktarılırken, Fenerbahçe’nin Jorge Jesus dosyasını açmadan kapattığı belirtildi. Sarı kanaryadaki son dakika gelişmelerini enine boyuna anlatan Serdar Ali Çelikler Fenerbahçe’den gönderilecek futbolcuları açıklarken, ünlü yorumcunun yeni teknik direktör konusu hakkında verdiği bilgiler ise bir hayli dikkat çekti. İşte Çelikler’in o ifadeleri…

“Ali Koç bu hafta Löw’den vazgeçeceğini açıklayacak. Löw için Koç UEFA’ya gitti hoca 30 milyon euro’luk bütçe istiyor. UEFA’ya gitmesinin sebebi ise bu bütçeyi yapabilir miyiz, FFP buna izin verecek mi şeklinde danışmaktı. Ali Koç artık Löw defterini kapattı. Jorg Jesus ise 7 milyon euro maaş istedi. Başkan yüzde 80 İsmail Kartal’ı takımda tutacak.

“Gelecek sezonun kadro planlamasına gelecek olursak, Fenerbahçe’nin bana göre 3 tane net transfer yapması lazım. 1- Crespo’nun yedeği, 2- Çok iyi bir forvet 3- Sol bek. Yönetimin lig biter bitmez 5 futbolcuya (Ozan Tufan, Mesut Özil, Sosa, Luiz Gustavo ve Berisha’ya) sizi gönderiyoruz demesi lazım. Ben bu adamları gönderiyorum, yerlerine 3 transferle bu işi hallediyorum”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın