İrfan Can’a 8 Milyon Euro Kıran Kırana

 İrfan Can’a 8 Milyon Euro Kıran Kırana
Okunuyor İrfan Can’a 8 Milyon Euro Kıran Kırana

Galatasaray’ın ilk gözde transfer ismi İrfan can kahveci transferinde pazarlıklar sürüyor. Cimbom, 25 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna katabilmek için Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın bonserviste kolaylık sağlamasını bekliyor.


8 MİLYON EURO BANDINA DOĞRU

Fatih hocanın dört gözle beklediği bu kritik operasyonda, Galatasaray kulüp ise İrfan’ın bonservis bedelini 8 milyon Euro bandına çekmeye çalışıyor.

Oyuncunun Galatasaray’a gelme isteği, Cim Bom’un bu süreçteki en büyük avantajı. Galatasaray’a yakın kaynaklar, sürecin olumlu bir çizgide ilerlediğini ifade ederken, Başakşehir cephesinde ise daha ciddi bir teklif beklentisi söz konusu. Sarı-Kırmızılı yönetim, transferin son gününe kadar İrfan Can transferi için tüm şartları zorlayacak gibi görünüyor.

OCAK’TA BİR KISMINI VERELİM’

Galatasaray milli oyuncuyu kadrosuna katabilmek için farklı ödeme formülleri ile turuncu lacivertlilerin kapısını çalmış durumda. Ağırlıklı plan ocak ayında 4-4.5 milyon Euro civarında ödeme yapıp, sezon sonunda yine UEFA’nın şartlarını bozmadan bir ödeme daha gerçekleştirip İrfan Can’ın bir sonraki satışından da Başakşehir’e pay teklif ederek kulübünü ikna etmek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın