İrfan Can Kahveci Diagne Artı Luyindama Karşılığında…

 İrfan Can Kahveci  Diagne Artı Luyindama Karşılığında…
Okunuyor İrfan Can Kahveci Diagne Artı Luyindama Karşılığında…

Galatasaray, İrfan Can Kahveci transferi için gözünü kararttı, operasyona başladı. Teknik İmparator Fatih Terim’in kadrosunda görmeyi çok istediği yıldız futbolcu için hem ilk 11’deki oyuncularını gözden çıkaran hem de kesenin ağzını açan Galatasaray , iki farklı teklif paketi hazırladı. Bunlardan ilki, Diagne, Emre Akbaba artı 2 milyon Euro’ydu.

Öncelikle bu teklif üzerinden bir görüşme ve pazarlık gerçekleşti. Ardından Galatasaray Yönetimi, Diagne artı Luyindama önerisiyle Başakşehir’in kapısını çaldı. Başkan Göksel Gümüşdağ ve kurmaylarının, bu ikinci teklife daha olumlu yaklaştığı öğrenildi.

İki kulüp arasındaki görüşmelerin, bir anlaşma zemini üzerinde devam ettiği ve transferin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor.

Bunun en önemli sebeplerinden biri ise İrfan Can’ın Galatasaray’la anlaşmış olması. Terim’in planlarında önemli bir yer tutan 25 yaşındaki orta saha oyuncusu, aynı zamanda Taylan Antalyalı, Oğulcan Çağlayan ve Emre Kılınç’la da yakın arkadaş. İrfan’ın hem bu isimlerle birlikte oynamak istediği hem kariyerini Fatih Terim yönetiminde bir üst seviyeye çıkarmayı hedeflediği kaydedildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın