İngilizler duyurdu: “Galatasaray, 3 Yıllık Sözleşme”

 İngilizler duyurdu: “Galatasaray, 3 Yıllık Sözleşme”
Okunuyor İngilizler duyurdu: “Galatasaray, 3 Yıllık Sözleşme”

Şampiyonluk mücadelesine devam eden Galatasaray’da hareketlilik devam ediyor. Bir yandan da transfer çalışmalarına da devam eden kulüp , sezon sonu için ilk hedef netleşti: Patrick van Aanholt.İngiliz Daily Mail’in “özel” haberine göre, Crystal Palace ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hollandalı sol beke 3 yıllık sözleşme önerdi.

SARACCHI’NIN YERİNE BEDAVA

Kiralık sözleşmesinin bitmesinin ardından Marcelo Saracchi ile yollarını ayırmayı düşünen Galatasaray’ın, 30 yaşındaki oyuncuya şu anda Palace’da kazandığından daha yüksek bir ücret önerdiği ve oyuncunun da bu teklife sıcak olduğu da kaydedildi.

2017’den bu yana takımın vazgeçilmez isimlerinden biri olan tecrübeli oyuncuya, takımının da sözleşme uzatma teklifi yaptığı ancak henüz yanıt alamadığı ifade edildi.

PATRICK VAN AANHOLT

Chelsea altyapısında uzun süre oynayan ve sonrasında 3 sezon Sunderland’de, 10,50 milyon euro bonservis bedeliyle geldiği Crystal Palace’da da 4 sezon görev yapan Hollandalı, milli takım kadrosuna da son dönemde çağrılıyor.

Fiziği ve tekniğiyle öne çıkan Van Aanholt, Crystal Palace’da 130 maça çıktı ve 14 gol, 6 asistlik performans sergiledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın