İmza an meselesi

 İmza an meselesi
Okunuyor İmza an meselesi

Beşiktaş, uzun süredir nabız yokladığı Dele Alli transferinde mutlu sona yakın.

Everton ve Dele Alli ile her konuda anlaşan Beşiktaş artık bekleyişe geçti. İngiliz yıldız kulübüyle arasındaki pürüzleri giderdikten hemen sonra İstanbul’a gelerek resmi imzayı atacak.

Beşiktaş, Dele Alli’yi resmen kadrosuna katmak için artık saatleri sayıyor. Everton Kulübü ve İngiliz yıldızla her konuda anlaşan siyah-beyazlılar transferin tamamlanması için bekleyişini sürdürüyor.

Kartal, dünyaca ünlü 26 yaşındaki orta saha oyuncusunu satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak için Everton’la el sıkışmıştı. İngiliz ekibi sezon sonuna kadar geçerli olacak kiralık sözleşmeye 7 milyon euroluk satın alma opsiyonu konulmasını da kabul etmişti.

Siyah-beyazlılar, düşüşe geçen kariyerinde yeni bir sayfa açmak isteyen Dele Alli’yle de tüm konularda anlaşmaya vardı. Beşiktaş ile İngiliz oyuncu arasında hiçbir problem bulunmadığı aktarıldı. Dele Alli ile Everton arasındaki görüşmeler ise henüz tamamlanmış değil. Taraflar arasında maddi konularda çözülmesi gereken birkaç konu daha olduğu ve pazarlıkların devam ettiği vurgulandı. Everton’la 2024’e kadar sözleşmesi bulunan İngiliz futbolcunun sorunları çözer çözmez İstanbul’a gelerek sözleşme imzalayacağı kaydedildi. Bu arada Dele Alli, Everton’un dün Nottingam Forest ile 1-1 berabere kaldığı maçta yedek soyunurken forma şansı bulamadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın