Hıncal Uluç: “ZORLAMA HOCAM BIRAK”

 Hıncal Uluç: “ZORLAMA HOCAM BIRAK”
Okunuyor Hıncal Uluç: “ZORLAMA HOCAM BIRAK”

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray’ın son oynadığı maçlar,, teknik direktör Fatih Terim ve başkan Mustafa Cengiz’le ilgili olay sözler kullandı.

“FUTBOLUN F’SİNİ OYNADI MI”

“Hakemler için söylenecek çok şey var.. Söylüyoruz, söyleyeceğiz.. O ayrı.. Ama Galatasaray’ın durumu ayrı!. Karagümrük maçında futbolun F’sini oynadı mı Galatasaray!. Peki ondan öncesi Hatay maçında?. (Üç yediler). Ondan önceki küme düşen Rize maçında.. (Dört yediler). Ankaragücü maçında?..”


“KABAHATSİZ BİR KİŞİ VAR”

“Son beş maçlarında sadece hocasızlıktan başı dönen Kayseri’yi yenebildiler. 5 maçta tek galibiyet alabilen şampiyon adayı olur mu?. Kabahat hakemde.. Kabahat çimde.. Kabahat havada.. Kabahat atamayanda.. Kabahat yiyende.. Kabahatsiz bir kişi var.. Fatih Terim..”


“YERSENİZ TABİİ”

“..Ve Sabah gazetesi alay eder gibi, hâlâ Fatih’i temize çıkarıyordu, güya?.. Kabahat Belhanda’yı gönderen yönetimdeymiş meğer.. 8 sütuna manşet çekmişler.. Fatih Terim onaylamadığı halde, yönetim Belhanda’yı gönderdi ya.. Bu rezilliğin suçlusu Mustafa Cengiz, bizimkilere göre.. Başkan en büyük silahını elinden alınca, ne yapsın zavallı Fatih?. Yerseniz tabii..”


“AMAÇ FATİH TERİM KALSIN”

“Bence de amaç, aman Fatih Terim kalsın da, Galatasaray seneye daha beter olsun.. Bunlar âlemi kör, milleti sersem sanıyor olmalı!.”

“BU KADAR RUHSUZ GALATASARAY GÖRDÜN MÜ”

“Bu takım senin için oynamaz Hocam” dedim..O zaman sustun.. Aradan işte bu beş maç geçti.. Şimdi sen cevap ver Fatih Hocam?. Oynuyor mu bu oyuncular senin için?. Sen bu kadar ruhsuz bir Galatasaray gördün mü hayatında?. Senin için oynamazlar. Çünkü sana olan inançlarını yitirdiler Hocam..

“ZORLAMA HOCAM BIRAK”

“Zorlama Hocam.. Zorlama.. Bırak!. Çünkü ne doktorlarını, ne dostlarını, ne de ailesini düşünmeyip Başkanlığa devam hayallerine dalan Mustafa Cengiz Başkan’ın işine gelmez, seni yollamak!.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın