Hidemasa Morita Adım Adım Fener’e

 Hidemasa Morita Adım Adım Fener’e
Okunuyor Hidemasa Morita Adım Adım Fener’e

Süper Lig’e iyi bir giriş yaparak ilk 2 maçını da kazanan Fenerbahçe’de   flaş transfer gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor…

Ozan Tufan’ın Premier Lig ekibi Watford’a transfer olmasının ardından bu bölgeyi güçlendirmek için harekete geçen sarı lacivertliler,  bir tasferde daha mutlu sona yakın …..

Başkan Ali Koç  geçtiğimiz günlerde “En az 3 transfer daha yapacağız. Eğer hesabı tutturursak 4 transfer yapacağız” açıklamasını yapmıştı. Sarı-Lacivertli kulübün transfer yapacağı bölgelerden birisinin de ön libero olduğu ortaya çıkmıştı.

Fenerbahçe Yönetimi, bu bölgedeki boşluğu Japon oyuncu Himdemasa Morita   ile doldurmaya karar verdi. Bu transferde önemli mesafe kaydedildi.

Kanaryanın Japon futbolcunun transferi için kulübüyle büyük ölçüde anlaşma sağladığı ve Morita’nın  İstanbul’a geliş tarihinin de belli olduğu öne sürüldü. İşte tüm detaylar.

BAŞKAN TÜRK OLDU, FENER HAREKETE GEÇTİ

Fenerbahçeli kurmaylar hemen harekete geçip  Hidemasa Morita için gerekli yazışmaları yaptılar. Portekiz basını, Fenerbahçe  ile Santa Clara kulübü arasında büyük oranda anlaşma sağlandığını manşetlerine taşımış durumda.

PAZARTESİ GÜNÜ İMZAYA GELİYOR

Portekiz basınında yer alan habere göre basınına göre; Morita, pazar günü  Santa Claraformasıyla,  Gil Vicente’ye karşı forma giyecek ve ardından pazartesi günü  Fenerbahçe’ye imza atmak için İstanbul’a gelecek. Fenerbahçe’nin Japon ön liberoyu satın alma opsuyonuyla birlikte kiralayacağı öğrenildi. 25 yaşında ve 1.77 boyunda olan Morita, 9 kez Japonya Milli takım  forması giydi ve 2 sefer filleri sarstı.

Top tekniği yanında çabukluğu ile de tanınan Morita’nın güncel piyasa değeri 3 milyon Euro civarında. Morita, Gustavo’nun alternatifi olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın