Hayrullah Erkip Kara Kartal’da

 Hayrullah Erkip Kara Kartal’da
Okunuyor Hayrullah Erkip Kara Kartal’da

Süper Lig’e başarılı bir şekilde başlayan Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor… Bu sezon da şampiyonluğu göğüslemek isteyen yönetim, durmak bilmiyor…

Beşiktaş, Kayserispor’un 18 yaşındaki sol kanat oyuncusu Hayrullah Erkip’i transfer etti. Beşiktaş’a transferini bizzat duyuran Hayrullah Erkip, “Benim için yeni bir hedef, yeni takım, yeni heyecan, yeni bir kariyer başlangıcı. Her şey gönlünüzce olsun. Hoşçakalın” ifadelerini kullandı.

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor’un altyapısında forma terleten yıldız oyuncu artık Kara Kartal’da forma giyinecek. Kendi transferini bire bir kendi duyuran oyuncu , çok heyecanlı olduğunu belirtti…

HAYRULLAH ERKİP KARA KARTAL

Beşiktaş U19 takımına transfer olan ve kendi yaş kategorilerinde milli takım formaları da giyen Hayrullah Erkip, transferiyle ilgili “9 senedir formasını giydiğim Kayserispor’dan ayrılmış bulunmaktayım. Üzerimde emeği olan Kayserispor camiasına sonsuz teşekkür ederim. Benim için yeni bir hedef, yeni takım, yeni heyecan, yeni bir kariyer başlangıcı. Her şey gönlünüzce olsun. Hoşçakalın” ifadelerini kullandı.

Hayrullah Erkip sol kanat mevkisinde forma giyiyor. Bu sezon Kayserispor formasıyla U19 liginde 7 maça çıkan Hayrullah Erkip toplam 378 dakika süre aldı. Hızı ve top hakimiyetiyle dikkat çeken Hayrullah Erkip, geleceğin yıldız adaylarından biri olarak gösteriliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın