Hakem 2 kırmızı kartı es geçti!

 Hakem 2 kırmızı kartı es geçti!
Okunuyor Hakem 2 kırmızı kartı es geçti!

Beşiktaş’ta 2. dönemi yaşayan Şenol Güneş’in ilk kararının Ersin Destanoğlu’nu yedek bekletmek olacağı ifade edildi. Şenol Güneş’in Ümraniyespor maçında son dönemdeki performansı tartışılan Ersin Destanoğlu’nu dinlendireceği belirtildi. İşte detaylar…

Beşiktaş’ın başına yeniden geçen Şenol Güneş’in Ersin Destanoğlu’nu Ümraniyespor mücadelesinde yedek soyundurup kaleci Mert Günok’a emanet edeceği ileri sürüldü. Valerien Ismael’in ardından siyah-beyazlılara geri dönen deneyimli çalıştırıcının takımda kan değişikliği yapacağı ileri sürüldü.

ERSİN DESTANOĞLU’NU ŞOKA SOKAN KARAR
Beşiktaş’ta yeni bir döneme başlayacak olan Şenol Güneş ayağının tozuyla takım içi dengeleri değiştireceği benziyor. Fanatik’in haberine göre; tecrübeli çalıştırıcı uzun zamandır performansı tartışılan Ersin Destanoğlu’nun yerine deneyimli eldiven Mert Günok’a şans verecek.

Süper Lig’in 12. haftasında Ümraniyespor’u konuk edecek siyah-beyazlılar yeni teknik direktörü ile yeni ve güzel bir başlangıç yapmak istiyor.

ŞENOL GÜNEŞ İLE ZİRVEYİ GÖRDÜ
Tecrübeli kaleci Mert Günok bir dönem gösterdiği performans ile A Milli Takımı’n as kalecisi olmuş ve Şenol Güneş ile çıkışa geçen ay-yıldızlılarda başarının mimarlarından biri olmayı başarmıştı.

ERSİN DESTANOĞLU’NUN BU SEZONKİ İSTATİSTİKLERİ
Ersin Destanoğlu bu sezon dalgalı bir form grafiği sergileyerek Beşiktaş’ın en tartışmalı isimlerinden biri oldu. Siyah-beyazlılar ile 9 maça çıkan genç file-bekçisi bir dönem Emre Bilgin’e formasını kaptırmıştı.

Ersin Destanoğlu çıktığı 9 mücadelede 11 gol yedi 3 maçı da gol yemeden tamamladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın