Hakan Çalhanoğlu Adım Adım Cimbom’a

 Hakan Çalhanoğlu Adım Adım Cimbom’a
Okunuyor Hakan Çalhanoğlu Adım Adım Cimbom’a

Yıldız futbolcunun; “Bir gün mutlaka Galatasaray forması giyeceğim.” sözleri, kulübüyle sezon sonu sözleşmesinin sona erecek olması ve henüz anlaşmaya varamaması Galatasaray’ı adeta açık kapı bırakıyor. Instagram’dan sarı-kırmızılı takıma göz kırpan Çalhanoğlu’nun bu “pasları”,  karşılıklı olarak olduğu görünüyor.

Galatasaray’ın yazın Finansal Fair Play yükümlülüklerinden kurtulacak olması Hakan transferinde elini güçlendiren bir başka detay olarak ifade ediliyor.

Cimbom tıpkı “Mesut Özil-Fenerbahçe” transferinde olduğu gibi sponsorluklarla Hakan’a teklif yapacak, bonservis bedeli olmayacağı için sarı-kırmızılı kulübün teklifi, 27 yaşındaki futbolcuyu tatmin edebilecek bir miktarda olması bekleniyor.

Hakan Çalhanoğlu’nun Milli Takım’da birlikte çalıştığı Fatih Terim’le yeniden bir araya gelmek istediği de biliniyor. Her fırsatta, tecrübeli hocayı yere göğe sığdıramayan Çalhanoğlu, hocasını çok seviyor.

GALATASARAY’A “KALP” BIRAKTI

Milli yıldız, Galatasaray’ın “Günaydın” paylaşımının altına “Galatasaray” yazarak kırmızı kalp emojisi bıraktı. Hakan’ın bu mesajına binlerce beğeni gelirken, Galatasaraylı taraftarlar da yıldız oyuncuyu sarı-kırmızılı takıma çağırdı.

“GALATASARAY’I YAŞAMAK İSTERİM”

Hakan Çalhanoğlu geçtiğimiz günlerde, bir gün Galatasaray’da oynamak istediğini söylemişti. Çalhanoğlu, şöyle konuşmuştu:

”Galatasaray’a olan tutkumu ve sevgimi hiçbir zaman saklamadım, saklayamam. Galatasaray’la inşallah bir gün buluşacağız. Şu an hep anlatıyoruz ama ileride bir gün Galatasaray’ı yaşamak istiyorum, anlatılmaz, yaşanır. Ben Hagi’yi örnek aldım, Türkiye’de onun gibi büyük bir oyuncu olmak benim hep hedefim. Galatasaray’da 10 numarayı taşımanın gururunu taşımak isterim”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın