Gündem Yeniden Aaron Boupendza Var

 Gündem Yeniden Aaron Boupendza Var
Okunuyor Gündem Yeniden Aaron Boupendza Var

Yeni sezon için sıkı çalışan Fenerbahçe gündemine yıldız oyuncu Aaron Boupendza ‘yı tekrar aldı.

Geride bıraktığımız sezonda Süper Lig’in gol kralı olan Gabonlu forvet, geçtiğimiz günlerde ‘Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nden bir paylaşım yapmış ve transfer ateşini yakmıştı. İşte detaylar…

Geride bıraktığımız sezonda forvet bölgesinde büyük sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe, yeni sezonda aynı sorunları yaşamak istemiyor. Ve bunun için zaman kaybetmeden düğmeye bastı ….

Birçok isimle temas kuran Fenerbahçe, geçtiğimiz sezonun devre arasında da görüştüğü Aaron Boupendza için yeniden devreye girdi.

TOPUK YAYLASI TESİSLERİ KONUMU PAYLAŞMIŞTI

Gabonlu golcü Aaron Boupendza, geçtiğimiz günlerde Instagram’dan bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın konumuna ‘Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’ yazan Boupendza’nın bu hareketi, sarı lacivertlilere bir mesaj olarak değerlendirildi.

HENÜZ SATIŞ YAPILMAMASI TRANSFERİN ÖNÜNDEKİ ENGEL

Ancak geçen sezonun gol kralının transferinin önünde ciddi bir engel var. Kanarya’nın henüz elden çıkaramadığı oyuncular nedeniyle transfer yapamadığı ve 7-8 milyon euroluk bir bütçe açılımı olmadan yeni bir imzanın da imkansız olduğu ifade edildi.

HATAYSPOR’A MESAJ

Hatayspor cephesine de “Bütçe açılırsa ilgilenebiliriz” notu iletildi. Hatayspor’un 12 milyon Euro fiyat biçtiği Boupendza ile Celtic ve Sassuolo da ilgileniyor.

HOCASI ‘İYİ TEKLİF GELİRSE SATACAĞIZ’ DEMİŞTİ

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Boupendza hakkında konuştu. Oyuncuyu isteyen çok kulüp olduğunu kaydeden Erdoğan, “İsim vermek istemiyorum ama bazı kulüplerin teknik direktörleri beni arayarak, özellikle Boupendza’nın karakteri hakkında bilgi aldı. Bizi memnun edecek teklif gelirse Boupendza’yı satacağız. Gidişine de hazırlıklıyız” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın